е-mail:
пароль:

забыли пароль?

регистрация

Чего надобно стране?

"ума"

работы

армии

13.01.2017 11:50

Симфонічний театр тіней Disney and New Year


сьогодні в ПК БЦ МАЗ

Тіні улюблених героїв поруч з нами!

Усіх відповідальних батьків турбує питання, як зробити дозвілля своїх діточок водночас і цікавим для них, і «здоровим» з культурної точки зору.  Адже сучасні мультиплікаційні герої досить часто жахливі та навіть не схожі на реальних істот. У дітей від цього формується скривджене сприйняття дійсності.

На допомогу батькам приходить театр тіней FireFlies з симфонічним оркестром Lords of the Sound зі своєю новою спільною програмою «DISNEY AND..». Під живий музичний супровід оркестру пластичні актори розповідатимуть історії світу Дісней, використовуючи гнучкість своїх тіл для створення тіней улюблених героїв на великому напівпрозорому екрані. Хоча програма розроблялася для дітей, дорослі також не залишаться незацікавленими.

Ваші діточки із зачаруванням будуть спостерігати за героями з таких фільмів та мультфільмів:

Різдвяна історія - Аладін - Крижане серце - Аліса в країні чудес - Зоотрополіс - Геркулес - Шрек - Полярний експрес - Хроніки Нарнії - Міньйони - Ну постривай! - Мадагаскар - Льодовиковий період.

Справжнє мистецтво, що поєднує в собі живу музику, театральну виставу та пластику акробатів. І найголовніше – все це подано у цікавій для вашої дитини формі. Навряд чи її увагу можна утримати в опері або на балеті, а FireFlies та Lords of the Sound впораються з цим неодмінно!

Театр Fireflies – творча команда, що працює в жанрі тіней з 2010 року. Фіналісти телевізійних талант-шоу формату Got Talent: «Україна має талант» (Україна), «Минута славы» (Росія), «Mam Talent» (Польща), «Das Supertalent» (Німеччина).

Симфонічний оркестр Lords of the Sound – найвідоміший оркестр України, візитівкою якого є відходження від академічного напрямку та віртуозне виконання світових хітів та найкращих саундтреків кіно, а також участь у багатьох сучасних проектах.

Поведал мируСпикер Парламента
предыдущаяследующая
всего комментариев: 0

сортировать комментарии: от первого к последнему, от последнего к первому
самое, самое
 Создание сайта — студия "Малина", Белая Церковь 2010г.