е-mail:
пароль:

забыли пароль?

регистрация

Что происходит и кому это выгодно

мне

никому

13.01.2017 17:12

Володарський РС ГУ ДСНС України у Київській області


продовжує проводити профілактичну роботу з населенням щодо дотримання правил безпеки під в життєдіяльності.


  13 січня 2017 року рятувальники Володарщини спільно з місцевою газовою службою, працівниками РЕС, дільничним інспекором поліції, головою селищної ради смт. Володарка із залученням місцевих ЗМІ    провели пожежно-профілактичні відпрацювання   в  приватному житловому секторі селища  щодо  питань  безпечного обігріву осель в зимовий період, а також про небезпеку виходу на кригу та правил безпечного поводження на ній.

  Метою підбинх заходів є інформування населення щодо правил пожежної безпеки вдома та перевірка їхніх знань щодо безпеки в побуті та в різних життєвих ситуаціях.

  Також під час рейду працівники Володарського РС перевіряли, чи  в  належному стані перебувають  пічні  груби, пояснювали жителям, що треба робити,  щоб  через неправильне користування пічним опаленням не виникло пожежі. Зокрема застерігали від небезпеки користування печами та грубами, які мають тріщини, нагадали про категоричну заборону розміщувати горючі матеріали перед топковим отвором та про обов’язкову наявність металевого листа перед ним. Користуючись нагодою, мешканців було додатково проінформовано про небезпеку виявлення вибухонебезпечних предметів та алгоритму дій у разі їх виявлення.

  У ході інформаційно-роз’яснювальної роботи громадяни мали змогу отримати кваліфіковані відповіді на всі питання щодо протипожежної безпеки. Для ефективного засвоєння отриманої інформації фахівці ДСНС надали жителям листівки та тематичні пам’ятки.Провідний інспектор Володарського РС
ГУ ДСНС України у Київській області
капітан служби цивільного захисту
Штика Богдана

Прикрепленные рисунки:

Поведал мируMCF@i.ua
предыдущаяследующая
всего комментариев: 0

сортировать комментарии: от первого к последнему, от последнего к первому
самое, самое
 Создание сайта — студия "Малина", Белая Церковь 2010г.