е-mail:
пароль:

забыли пароль?

регистрация

Чего надобно стране?

"ума"

работы

армии

17.01.2017 16:47

Напередодні Водохреща рятувальники розповіли про правила безпечної поведінки на водоймах


Білоцерківський РВ ГУ ДСНС УКРАЇНИ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

  Аби попередити нещасні випадки -- зокрема, і під час занурення в ополонку на свято Водохреща - рятувальники влаштували навчання, як правильно надавати людині першу медичну допомогу. А ще - озвучили основні правила купання для «моржів».

17 січня у місті Біла Церква на річці Рось рятувальники АРЗ СП та 1 - ДПРЗ, фахівці рятувальної - водолазної служби, працівники швидкої медичної допомоги та Червоного Хреста провели навчання. Метою заходу було розповісти громадянам правила безпечного поводження на водних об’єктах під час святкування Водохреща.

В ході навчання рятувальники нагадали правила безпечної поведінки на льоду, зокрема під час купання в ополонці. Фахівці ДСНС України зазначили, що неприпустимим є купання в необладнаних для цього місцях, без присутності представників Служби порятунку і медичних працівників, а також купання дітей без нагляду батьків чи дорослих.

Водолази продемонстрували як потрібно діяти, якщо людина провалилася під кригу та як допомогти постраждалому вибратися на берег за допомогою підручних засобів.

З огляду на те, що купання у крижаній воді може бути небезпечним та мати негативні наслідки для людини, фахівці медичної служби навчали як діяти після переохолодження у воді та нагадали, що зимове плавання протипоказане людям при гострих і хронічних захворюваннях.

За словами начальника аварійно-рятувального загону спеціального призначення та тимчасово виконуючого обов’язки начальника Білоцерківського районного відділу під час святкування Водохреща, на річці міста рятувальні підрозділи будуть чергувати в посиленому режимі.

Рятувальники закликають громадян відповідально ставитись до власного життя та життя своїх рідних, дотримуватися правил поведінки на водоймах і в разі небезпеки телефонувати до Служби порятунку “101”.

Прикрепленные рисунки:

Поведал мируMCF@i.ua
предыдущаяследующая
всего комментариев: 0

сортировать комментарии: от первого к последнему, от последнего к первому
самое, самое
 Создание сайта — студия "Малина", Белая Церковь 2010г.