е-mail:
пароль:

забыли пароль?

регистрация

Чего надобно стране?

"ума"

работы

армии

13.02.2017 19:00

«Добра справа у подарунок»


Vodafone

104 дитини отримали допомогу і стали здоровими завдяки благодійній програмі Vodafone «Добра справа у подарунок». Ідея проекту полягає в тому, що кошти, які раніше планувалися для придбання подарунків клієнтам на свята, Vodafone спрямовує на допомогу дітям, які потребують термінової складної операції з усунення вродженої вади серця, відновлення зору та опорно-рухового апарату.

Допомога надається дітям, батьки яких не в змозі оплатити операції самостійно, при цьому черга на безкоштовне лікування занадто велика, і дитина може не дочекатися допомоги або залишитися інвалідом.

Цитата
«В рамках програми «Добра справа у подарунок» в середньому ми щороку закуповуємо обладнання для проведення операцій 20 діткам. Після хірургічного втручання діти отримують можливість жити здоровим повноцінним життям. Більше року тому до програми активно долучились і наші клієнти, відправляючи накопичені під час користування мобільним зв’язком бонуси на реалізацію благодійного проекту. Завдяки лише цим коштам у 2016 році вдалось вилікувати 7 дітей»,
– відзначає начальник відділу зв’язків з громадськістю Vodafone Україна Вікторія Рубан.

Програма реалізована за участю Київського Міського Центру Серця, Клінічної офтальмологічної лікарні «Центр мікрохірургії ока» та Національної спеціалізованої дитячої лікарні «ОХМАТДИТ». Допомогу отримують діти з різних куточків України. Так, у 2016 році разом зі своїми абонентами компанія Vodafone Україна допомогла дітям з Хмельницької, Волинської, Харківської, Житомирської, Одеської, Сумської, Рівненської та Дніпропетровської областей. Першу операцію в рамках програми «Добра справа у подарунок» було зроблено у вересні 2011 року.

Поведал мируMCF@i.ua
предыдущаяследующая
всего комментариев: 0

сортировать комментарии: от первого к последнему, от последнего к первому
самое, самое
 Создание сайта — студия "Малина", Белая Церковь 2010г.