е-mail:
пароль:

забыли пароль?

регистрация

Чего надобно стране?

"ума"

работы

армии

15.02.2017 11:49

Vodafone


нові абоненти.....

28 лютого завершується зимова акція, в рамках якої нові абоненти Vodafone Україна отримували збільшені обсяги послуг – вдвічі більше гігабайт і хвилин без збільшення щомісячної плати.
Більшість клієнтів, які скористалися акцією, вийшли за рамки своїх звичних обсягів споживання мобільних послуг: в середньому абоненти акційних тарифів тепер використовують на 80% більше мобільного інтернету, кількість дзвінків на інші мережі в цих тарифах зросла на 70%.

З огляду на збільшений попит на послуги, компанія прийняла рішення після закінчення акції залишити без змін збільшені в 2 рази обсяги послуг. При цьому вартість удвічі більших обсягів послуг відрізняється від до-акційних пропозицій лише на 10-20%.

Після закінчення акції для абонентів також буде діяти знижений тариф для дзвінків по Україні – 25 копійок за хвилину в усіх тарифах. Абоненти тарифу Vodafone L з 1 березня отримають ще більше хвилин для дзвінків по Україні – 300 хвилин на місяць, в рамках зимової абоненти щомісяця отримували 225 хвилин.

Абоненти, яким не потрібен збільшений обсяг мобільного інтернету або хвилин на інші мережі, можуть змінити тариф на дешевший, з меншим обсягом послуг. Так, оновлені лінійки тарифів Vodafone Red і Light пропонують тарифи вартістю від 20 до 180 грн, з різним об'ємом послуг і на будь-який гаманець.

автор пожелал остаться неизвестным
предыдущаяследующая
всего комментариев: 0

сортировать комментарии: от первого к последнему, от последнего к первому
самое, самое
 Создание сайта — студия "Малина", Белая Церковь 2010г.