е-mail:
пароль:

забыли пароль?

регистрация

Чего надобно стране?

"ума"

работы

армии

26.05.2017 12:45

Фестиваль «Вільна стіна» завойовує популярність у мешканців міста


Фестиваль «Вільна стіна» завойовує популярність у мешканців міста

участі  молодих райтерів  з міста  Біла Церква та інших міст України було проведено  ІІ  міський фестиваль  вуличного мистецтва «Вільна стіна» ( б-р Олександрійський 86).      
Фестиваль  проведено з метою виявлення та підтримки талановитої молоді, поширення та популяризація її творчих досягнень, популяризації  якісного вуличного мистецтва, а також переведення звичайних парканів та інших вуличних поверхонь в розряд мистецьких платформ.
Даний проект є спільною ініціативою відділу у справах сім’ї та молоді, громадського діяча Павла Лавруся, художника, дизайнера Владислава Гармаша і проводився за сприяння  депутатів  Білоцерківської міської  ради Лєонова Андрія Савіновича  та   Короля Андрія Петровича.
Фестиваль  з кожним роком все більше  завойовує  популярність серед мешканців  міста та мікрорайону. Позитивні емоції від робіт молодих митців отримали мешканці   мікрорайону  та  просто перехожі, які  дякували  учасникам  за    творчість,  а організаторам за захід.    
До участі у фестивалі   були долучені 13 молодих талановитих митців,   наймолодшому з яких 15 років.
     Кожному учаснику фестивалю від  відділу у справах сім’ї та молоді  міської ради,  були вручені іменні дипломи за участь у ІІ  міському фестивалі вуличного мистецтва «Вільна стіна».


  

Прикрепленные рисунки:

автор пожелал остаться неизвестным
предыдущаяследующая
всего комментариев: 0

сортировать комментарии: от первого к последнему, от последнего к первому
самое, самое
 Создание сайта — студия "Малина", Белая Церковь 2010г.