е-mail:
пароль:

забыли пароль?

регистрация

Чего надобно стране?

"ума"

работы

армии

27.05.2017 08:47

Змагання невоєнізованих протипожежних формувань та добровільних пожежних дружин.


Готовність пожежно-рятувальної техніки,....

26 травня в Білоцерківському районі в селі Трушки відбулися змагання невоєнізованих протипожежних формувань та добровільних пожежних дружин.
Мета цього змагання – підвищення бойової готовності та спортивної майстерності, а також популяризація серед населення пожежно-прикладного спорту, прийомів та способів гасіння пожеж.
Продемонструвати готовність пожежно-рятувальної техніки, професіоналізм і оперативність реагування в надзвичайних ситуаціях цього дня прибули 5 команд пожежних дружин з міста та району. Оцінювання майстерності та вправності команд проводилося за такими етапами та критеріями: утримання пристосованої техніки, пожежна естафета 4 по 100 м та бойове розгортання дружин від пожежного автомобіля.
На спортивному майданчику панувала атмосфера суперництва, учасники були налаштовані лише на перемогу та всі прагнули показати найкращий результат та продемонструвати високий рівень підготовки.
У результаті, переможцем змагань серед пожежних команд міста стала дружина КП «Білоцерківхлібопродукт», а в номінації «найкраща пристосована техніка» перемогу отримала пожежна команда «ТОВ» Агрофірма «ДІМ». Переможці змагань були нагороджені кубками, медалями, грамотами та цінними подарунками.

Прикрепленные рисунки:

автор пожелал остаться неизвестным
предыдущаяследующая
всего комментариев: 0

сортировать комментарии: от первого к последнему, от последнего к первому
самое, самое
 Создание сайта — студия "Малина", Белая Церковь 2010г.