е-mail:
пароль:

забыли пароль?

регистрация

Чего надобно стране?

"ума"

работы

армии

13.06.2017 15:53

Театр імені Саксаганського – переможець проекту «ART-UKRAINE»!


Київщина радіє!

  Київський академічний обласний музично-драматичний театр імені Панаса Саксаганського - фіналіст Всеукраїнського щорічного фестивалю-конкурсу «ART-UKRAINE», перевершивши у мистецьких змаганнях більше двадцяти найбільших та найвідоміших українських обласних театрів!

   У фестивалі взяли участь театри з Києва, Дніпра, Харкова, Херсона, Миколаєва, Львова, Тернополя, Одеси, Рівного, Сум, Запоріжжя, Вінниці, Хмельницького, Ужгорода та інших обласних центрів України.
«ART-UKRAINE» - незвичайний фестиваль. Його мета - відродження й популяризація театрального мистецтва в Україні та підтримка розвитку місцевих театральних колективів на всеукраїнському рівні; створення дієвої комунікативної платформи для обговорення шляхів культурного збагачення українців, у тому числі – через підтримку та розвиток театрального мистецтва в Україні. Фестиваль відбувається за підтримки Міністерства культури України.
  Завдяки любові глядачів зі всієї Київщини та високій майстерності саксаганці мають нагоду наприкінці червня разом із театрами-побратимами - Львівським академічним театром імені Леся Курбаса та Житомирським академічним українським музично-драматичним театром Івана Кочерги показати своє мистецтво на першій сцені України – у Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка.
  Саксаганці завжди були впевнені, що йдуть правильним шляхом та захоплюють глядачів. Тепер, коли своєю професійністю та вірною працею вони випередили двадцятку театрів з обласних центрів України, впевненість у власних силах утвердилася, а бажання ще краще і ще більше працювати зросло у геометричній прогресії!

Прикрепленные рисунки:

автор пожелал остаться неизвестным
предыдущаяследующая
всего комментариев: 0

сортировать комментарии: от первого к последнему, от последнего к первому
самое, самое
 Создание сайта — студия "Малина", Белая Церковь 2010г.