е-mail:
пароль:

забыли пароль?

регистрация

Чего надобно стране?

"ума"

работы

армии

08.06.2018 13:10

Саксаганці - знову у призерах!


Театральної футбольної Ліги!

Саксаганці завжди самовіданно беруться за кожну справу і вкладають у роботу всю свою душу, тому і футбольна команда театру ніколи не повертається з турнірів без медалей та кубків.
Кожен вихід на футбольне поле - це як вихід на сцену, що потребує відповідальності, сили, таланту та любові. Кожен зіграний матч - це як вистава, що наповнена організованістю, розподіленими ролями, згуртованістю та досвідом.
Саксаганці люблять і вміють грати у футбол. Вони з радістю та ентузіазмом двічі у тиждень проводять тренування, виділяючи на улюблене заняття свій єдиний вихідний. Вони розвиваються, ростуть, укладають стратегії і тактики з незмінним та незамінним тренером Юра Мельник! Вже більше десяти років вони традиційно організовують дружні футбольні зустрічі між театрами та координують Кубок театральної ліги. І щороку вони рухаються тільки вперед!
Цьогоріч театральна ліга розширила свою географію. У турнірі вперше взяли участь театральні команди зі Львова, Вінниці та Херсону, які зізналися, що навіть не сподівалися на такий високий рівень організації та майстерність театральних команд.
Серед одинадцяти театральних команд, що взяли участь у змаганнях, саксаганці отримали бронзу та поповнили скарбницю ще одним кубком призерів! Щиро вітаємо наших найкращих футболістів та бажаємо натхнення на майбутнє!

Прикрепленные рисунки:

Поведал мируЛазарь К.
предыдущаяследующая
всего комментариев: 0

сортировать комментарии: от первого к последнему, от последнего к первому
самое, самое
 Создание сайта — студия "Малина", Белая Церковь 2010г.