е-mail:
пароль:

забыли пароль?

регистрация

Чего надобно стране?

"ума"

работы

армии

06.09.2018 14:36

Для Томилівського сільського голови справи громади понад усе


Сьогодні-це самодостатня сільська рада...

  5 вересня  в.о.голови Білоцерківської районної ради Анатолій Чичикало та керуючий справами апарату районної ради Володимир Шевченко вирушили у робочу поїздку сучасним населеним пунктом села Томилівки.
  Для Томилівського сільського голови Наталії Карпінської справи громади понад усе. При зустрічі вона окреслила цілий спектр завдань на 2018-19 роки,  який буде реалізовуватись, відповідно до Програми соціально-економічного розвитку села.
Приємно, що односельці відгукуються про сільського голову, як про справжнього господаря, мудрого керівника. Енергії та завзятості  Наталії Василівні вистачає на всі сільські справи. А їх, як відомо, завжди вдосталь. Це робота і стан школи, дитячого садочка, лікарської амбулаторії, водовідведення, благоустрій, виконання місцевого бюджету, і, звичайно, дороги…Наталія Василівна любу справу доводить до логічного завершення. У різних випадках намагається достукатися до всіх, хто може допомогти. Адже чи є кошти, чи ні, а свої функції сільська рада має виконувати. І виконувала. Частково сама, частково - завдяки небайдужим людям та підтримці фермерського господарства, обласної та районної влади. Адже нині допомогою органам місцевого самовряду¬вання є різні програми, міні-проекти розвитку місцевих ініціатив територіальних громад.
   Томилівка є прикладом успішного українського села, з добре розвинутою соціальною інфраструктурою. Школа, дитячий садочок, будинок культури, амбулаторія. І все це стало можливим завдяки плідній співпраці сільської ради з ТОВ «Земля Томилівська».
  Сьогодні-це самодостатня сільська рада, яка упродовж останніх років виконує дохідну частину бюджету, адже на території працює потужне бюджетоутворююче  господарство «Земля Томиліавська» - це дає змогу розвиватися. Сергій Вахній  - почесний керівник господарства, продовжує всіляко опікуватись соціальною сферою рідного села. У рамках робочої поїздки керівники ради відвідали  ТОВ «Земля Томилівська», поспілкувалися з вправним господарем Вахнієм Сергієм Петровичем. Відчувається, що у колективі панує атмосфера ділової активності, дисциплінованості, чіткої організації праці, що дає можливість постійно підвищувати продуктивність праці, виробничі показники та добробут людей, і колектив вдячний за це своєму керівникові.
  Вони вивели підприємство ТОВ «Земля Томилівська» на лідерські позиції. Разом із господарством розвивалається й село.
Предметом діяльності товариства є вирощування зернових культур,  цукрових буряків та ведення свинарства. Площа земельних угідь у господарстві складає 1650 га, з них рілля займає 1502 га. Господарство орендує землю у пайовиків с. Томилівка, с. Острійки, с. Блощенці та с. Потіївка.
Усі наявні землі своєчасно та якісно обробляються. Для цього створена і підтримується в належному стані  та оновлюється матеріально-технічна база товариства. Завдяки запровадженню у виробництво новітніх технологій вирощування сільськогосподарських культур, використанню високоврожайних сортів, комплексній системі захисту рослин від шкідників і хвороб щорічно ТОВ «Земля Томилівська» одержує високі врожаї сільськогосподарських культур. В останні роки основна увага приділяється свинарству.
  На сьогодні в господарстві утримується 200 голів ВРХ, 100 дійних корів, 100 молодняка, надій на фуражну корову сягнув 7000 кілограм.
  Родзинкою господарства є вирощування  плодово-ягідних культур. Багаті землі й клімат  цьому сприяють. На 10-ти га вирощують елітні сорти клубники, малини, чорної смородини. Ці ягоди вимагають особливої уваги і догляду. Смак томилівської клубними знають не лише на Білоцерківщині , а і за кордоном. Також Сергій Петрович може похвалитися гарною пасікою, садом.
Керівник господарства провів керівників районної ради щойно збудованим ангаром, сушаркою, показав нову придбану техніку - сівалку, посівний комплекс, агрегати.
Зараз у господарстві кипить робота. Час збирати соняшник, буряки, кукурудзу. Вже обмолочено 100 га соняшнику, з врожайністю 40 центнерів з гектара.
  Господарство  спрямовує необхідні кошти на розвиток соціальної сфери села, надає допомогу місцевій школі, дитячому садочку, одиноким пристарілим людям, багатодітним родинам.
  Далі керівники відвідали загальноосвітню Томилівську школу, зустрілися з Наталією Горбишевою - директором закладу, учителями, поспілкувалися з учнями, пройшлися відремонтованими приміщеннями. Та головною проблемою залишається, на території школи, не введений у експлуатацію спортзал. Тож керівники мають наміри допомогти вирішити дану проблему.

Цитата
«Жителі сіл повинні  відчувати в місцевій владі надій¬ного помічника, щоб життя їх покращува¬ло¬ся не на словах, а на ділі. Наші села мають бути сучас¬ними.  Запорукою успіху є співпраця між сільським головою, депутатами усіх рівнів»,
- наголосив в.о.голови ради Анатолій Чичикало.


С.Бойко

Прикрепленные рисунки:

автор пожелал остаться неизвестным
предыдущаяследующая
всего комментариев: 0

сортировать комментарии: от первого к последнему, от последнего к первому

Год назад <1/1 >

самое, самое
 Создание сайта — студия "Малина", Белая Церковь 2010г.