е-mail:
пароль:

забыли пароль?

регистрация

Чего надобно стране?

"ума"

работы

армии

17.01.2017 12:02

Як розпізнати псоріаз


"ДокторПРО"

Небезпечне дерматологічне захворювання - псоріаз - є неприємною вадою шкірного покриву приблизно у 3% жителів планети. Прогресування цієї патології відбувається швидко, тому що вона важко виліковна зважаючи на те, що досі офіційна медицина не може однозначно визначити причини виникнення хвороби.

Псоріаз часто реєструється у пацієнтів, у яких є родичі з цим захворюванням. Генетична схильність до псоріазу проявляється найчастіше у віці до 10 років.

Однією з поширених теорій виникнення недуги вважається аутоімунний збій, при якому організм виділяє антитіла до власних клітин.

Одночасно з цими причинами наука розглядає ймовірність прояву псоріатичних бляшок внаслідок порушеного метаболізму, алергічних патологій, дії нейрогенного фактора.

Одна з небезпечних і непередбачуваних якостей псоріазу - це його вияв з симптомами, ідентичними до інших дерматологічних хвороб і алергічних висипань. Наприклад, характерною клінікою при псоріазі вважається поява темно-червоних сверблячих плям з лускатим нальотом на поверхні. Ця ознака може ввести в оману, так як має схожість з лишаєм і деякими типами дерматиту.

Встановити точний діагноз і призначити ефективний курс лікування зможе тільки досвідчений кваліфікований дерматолог. При відсутності кваліфікованої діагностики пацієнту складно розраховувати на тривалу ремісію. Більш того, самостійне лікування може призвести до прогресування хвороби.

Псоріазні бляшки бувають у формі крапок, монеток або крапель, але в прогресуючій стадії ці утворення формують локальні вогнищеві ураження, зливаючись у єдині плями.

Один з неприємних наслідків цієї хвороби - сильна і тривала емоційна пригніченість пацієнта внаслідок естетичної недосконалості своєї шкіри. Абсолютно точно встановлено, що псоріаз не є заразним захворюванням, і не варто обмежувати контакт з людьми, які страждають цією недугою.

При виявленні перших ознак псоріазу слід невідкладно звернутися за медичною допомогою до досвідченого дерматолога. У медичному центрі «ДокторПРО» це захворювання успішно лікується, навіть без застосування гормональної терапії. Протягом п'яти років тут успішно практикується результативне лікування псоріазу. За кваліфікованою і результативною допомогою рекомендується звертатися в медичний центр «ДокторПРО»,де кожного пацієнта чекає індивідуальний підхід, сучасне оснащення і комфортні умови.

Всі подробиці
про лікування псоріазу «ДокторПРО» можна
отримати за телефоном гарячої лінії
068-458-00-00

Поведал мируМЦ "ДокторПРО"
предыдущаяследующая
всего комментариев: 0

сортировать комментарии: от первого к последнему, от последнего к первому
самое, самое
 Создание сайта — студия "Малина", Белая Церковь 2010г.