е-mail:
пароль:

забыли пароль?

регистрация

Чего надобно стране?

"ума"

работы

армии

14.06.2017 19:04

Прес-служба ОК "Північ"


Лист - подяка командиру


ОПЕРАТИВНЕ КОМАНДУВАННЯ «ПІВНІЧ»
(м. ЧЕРНІГІВ)

  Четвертий рік на Сході Україні триває війна. За цей час країна пізнала не одну тисячу героїв, які, ризикуючи здоров'ям та життям, стоять на обороні рідного краю та її народу. Саме за ту відвагу, безстрашність та самовідданість українці повсякчас дякують військовослужбовцям Збройних Сил України. Так, неодноразово зі словами вдячності до вищого командування ЗСУ зверталася і мешканка Білої Церкви Наталія Василівна Яровенко. Її син проходить службу у військовій частині В2968 оперативного командування "Північ". Саме командиру цієї частини полковнику Сергію Фещенку, його заступнику підполковнику Ігорю Дейчуку та іншим  командирам, які у постійній турботі та відповідальності за своїх підлеглих й адресована материнська подяка, яку вона висловила в листі Міністру оборони України.
Нижче наводимо оригінал листа.

Цитата


Міністру оборони України
Генералу армії України
Степану Полтораку


Лист-подяка

Шановний пане Міністр оборони України!
Я вже неодноразово зверталася письмово до Вас. Хочу ще звернутися, бо  мовчати неможливо. Сьогодні наша країна переживає найскладніший період. Пишу Вам з почуттям глибокої вдячності, хочу висловити щиру подяку за розгляд попередніх моїх звернень.
Командування військової частини В2968 м. Біла Церква. Про таких наших захисників, військовослужбовців, командування треба постійно писати і розповідати. Бо це дійсно патріоти нашої Вітчизни (України). Це дуже велика заслуга командування частини – командира полку полковника Фещенко Сергія Миколайовича та його заступника підполковника Дейчука Ігоря Георгійовича.
Це чуйні, добрі, благородні, кваліфіковані та досвідчені офіцери. Постійно перебували в зоні АТО (Луганська обл.) з нашими військовослужбовцями. Допомагають один одному, не  дивлячись,чи це офіцерський склад, чи солдат. Тому я не можу не говорити, не писати за наших військових, які утримують ворога на Сході України. Ми повинні постійно про таких розповідати.
Якщо виникли якісь проблеми, допомагають їх вирішити. Створюють атмосферу довіри. Рівень довіри дуже вагомий. Поважають один одного, існують чесність, щирість, відвертість. Це дуже велика робота, яка проводиться постійно в полку.
Постійно на зв’язку перебуває з нашими військовослужбовцями майор Курилко Антон Олександрович (його перевели до м. Харків, Харківський національний університет Повітряних Сил). Пропонує своїм колишнім військовим вступати до навчальних закладів.
Також полковник Фещенко С.М. неодноразово особисто викликав мого сина Яровенка Олександра Олеговича, проводив із ним співбесіду за подальше навчання в навчальному закладі.
По завершенню свого листа хочу сказати "Спасибі!", що Ви у нас є (теперішній важкий час). Вам окрема подяка – командиру полку та заступнику командира. Вдячна Вам за Ваше терпіння, витримку, мужність, мудрість, відвагу.
Також щира подяка всьому колективу військової частини. Було б не припустимим не подякувати всім військовим військової частини.
Низький уклін.

17 травня 2017 рік
Яровенко Наталія ВасилівнаПрес-служба оперативного командування "Північ"

Прикрепленные рисунки:

Поведал мируMCF@i.ua
предыдущаяследующая
всего комментариев: 0

сортировать комментарии: от первого к последнему, от последнего к первому
самое, самое
 Создание сайта — студия "Малина", Белая Церковь 2010г.