е-mail:
пароль:

забыли пароль?

регистрация

Чего надобно стране?

"ума"

работы

армии

12.10.2017 12:42

Зустріч з рятувальниками


Білоцерківський РВ ГУ ДСНС у Київській області

12 жовтня черговим караулом 3-ї Державної пожежно-рятувальної частини було проведено навчально-профілактичний захід в рамках тижня безпеки життєдіяльності з учнями Білоцерківського вищого професійного училища будівництва та сервісу. Працівники навчального закладу влаштували учбову тривогу, всі учасники навчально-виховного процесу організовано та за евакуаційним планом залишили приміщення закладу. Учні разом з учителями, перебуваючи вже в «безпечній зоні» мали змогу отримати знання на тему: "Безпечна поведінка в умовах надзвичайних ситуацій».
Учні мали змогу ознайомилися із діяльністю пожежно-рятувальної служби і зрозуміти, наскільки важливим є дотримання правил безпеки життєдіяльності та виконання елементарних заходів безпеки в побуті. Співробітники пожежно-рятувальної служби переконливо розповіли присутнім про необхідність дотримання основних правил поведінки при пожежі чи надзвичайній ситуації на основі прикладів випадків таких випадків на території міста та району та про причини їх виникнення. Крім того, учням продемонстрували пожежно-рятувальне обладнання, що є на озброєнні у місцевих вогнеборців а також дали змогу всім охочим його приміряти. Хлопці змогли відчути себе в ролі справжніх рятувальників, хоча дівчата також не відставали. Також діти та працюючий персонал  мали змогу прийняти участь у ліквідації умовної пожежі, використовуючи первинні засоби пожежогасіння та за допомогою пожежного ствола.
   Зустріч з рятувальниками справила велике враження на учнів та вчителів, адже подібні заходи – це дієва і доступна форма навчання, коли цікаво пояснюються прості, але важливі правила безпечної поведінки, та зав’язується цікаве спілкування, під час якого діти вчаться відповідально ставитися до свого життя та життя рідних і близьких.
В кінці рятувальники подякували за увагу та нагадали що безпека життя та здоров’я залежить в першу чергу від людського фактору.
Бабич А. В.

Прикрепленные рисунки:

автор пожелал остаться неизвестным
предыдущаяследующая
всего комментариев: 0

сортировать комментарии: от первого к последнему, от последнего к первому
самое, самое
 Создание сайта — студия "Малина", Белая Церковь 2010г.