е-mail:
пароль:

забыли пароль?

регистрация

Чего надобно стране?

"ума"

работы

армии

06.12.2017 19:19

9-10 грудня в Києві відбудеться перший в Україні масштабний хакатон в галузі big data.


Vodafone Україна


  В рамках проекту Vodafone Україна вперше відкриває масив своїх реальних даних всім зацікавленим дата-аналітикам і розробникам.

  Учасники лабораторії отримають можливість на основі реальних даних під керівництвом менторів розробити проекти в трьох категоріях: рішення для міста, бізнесу та поліпшення якості життя.

  Зареєструватися для участі у проекті можна до 8 грудня включно. Для цього необхідно заповнити анкету на сайті https://bigdatalab.com.ua/ і успішно пройти тест.
На участь в Big Data Lab вже надійшло 1,5 тисячі заявок, в хакатоні зможуть взяти участь 300 кращих експертів, визначених за результатами тестування.

В проект запрошуються всі зацікавлені особи, включаючи корпоративні команди розробників, студентські колективи та незалежних IT-фахівців.

Кращі проекти за результатами хакатона отримають менторську підтримку Vodafone і будуть представлені інвесторам.

автор пожелал остаться неизвестным
предыдущаяследующая
всего комментариев: 1

сортировать комментарии: от первого к последнему, от последнего к первому
MCF@i.ua 06.12.2017 19:26

*

Цитата
Хакатон (англ. hackathon, от hack (см. хакер) и marathon — марафон) — форум разработчиков, во время которого специалисты из разных областей разработки программного обеспечения (программисты, дизайнеры, менеджеры) сообща работают над решением какой-либо проблемы.


самое, самое
 Создание сайта — студия "Малина", Белая Церковь 2010г.