е-mail:
пароль:

забыли пароль?

регистрация

Чего надобно стране?

"ума"

работы

армии

11.12.2017 19:23

11 грудня о 15:00 на площі біля Білоцерківської міської ради


мітинг на підтримку Київського академічного обласного музично-драматичного театру імені Панаса Саксаганського.

  
Під стінами ради зібралася громадськість міста та області, щоб захистити театр від переслідувань та знищення.  Депутати обласної ради, представники громадських організацій та вірні шанувальники театрального мистецтва відстоювали законні права колективу та майбутнє повноцінне функціонування Театру імені Саксаганського.
  Нагадаємо, нещодавно на позачерговій сесії Київської обласної ради більшість депутатів проголосували проти повернення театру законного фінансування, затвердженого ще минулого року. Незрозумілим для театралів та поціновувачів театрального мистецтва є те, що депутати, які вже другий рік пригноблюють театр, - корінні білоцерківці. І саме вони бачили кожен крок розвитку Театру імені Саксаганського.
  У знак протесту саксаганці оголосили про безстрокове голодування, організували збір підписів на захист театру, а громадськість міста та області згуртувалася, щоб вистояти у боротьбі за єдиний професійний обласний театр та його керівника – В’ячеслава Валентиновича Ускова, який за десять років роботи у театрі підняв його на всеукраїнський рівень та створив заклад, на який рівняються театри всієї країни.
14 грудня колектив Театру імені Саксаганського вирушає на мітинг до Києва, де у Київській обласній раді відбуватиметься чергова сесія, на якій, як сподівається вся Київщина, усі питання вирішаться на користь Театру імені Саксаганського.

Прикрепленные рисунки:

Поведал мируMCF@i.ua
предыдущаяследующая
всего комментариев: 1

сортировать комментарии: от первого к последнему, от последнего к первому
MCF@i.ua 13.12.2017 07:45


самое, самое
 Создание сайта — студия "Малина", Белая Церковь 2010г.