е-mail:
пароль:

забыли пароль?

регистраци€

„его надобно стране?

"ума"

работы

армии

02.02.2018 10:04

—ергей »ванович - сепар и ватник....


странное ощущение....

  —транное ощущение после вчерашнего сессионного спича. — одной стороны как бы и правильно - нет "кошториса нет и денег", Ќќ!!!! как то странно судить о дет€х учитыва€ только "÷и‘ры". “ак что учитыва€ тот фактор, ћартынюка —.»., что нашим музыкальным школам нужны новые инструменты, то € понимаю что “јћ ќ“—”“—“¬”ё“ Ѕј–јЅјЌџ!!!!   —уд€ по всему - городу культура молодого поколени€ ѕќ Ѕј–јЅјЌ”!!!!

автор пожелал остатьс€ неизвестным
предыдуща€следующа€
всего комментариев: 1

сортировать комментарии: от первого к последнему, от последнего к первому
MCF@i.ua 02.02.2018 20:38

÷итата
Ђ√оре-пол≥тики думають про наступн≥ вибори
,а державн≥ муж≥ дбають про наступн≥ покол≥нн€ї
Ќе варто довго розпов≥дати, до чого призводить недалекогл€дна пол≥тика що на р≥вн≥ держави, що на м≥сцевому р≥вн≥. ћи бачимо це, анал≥зуючи статистику злочинност≥, р≥вн€ безроб≥тт€ та занепад нашоњ украњнськоњ культури ≥ в≥дсутн≥сть будь €коњ перспективи .
јле € хочу висловити своњ зауваженн€ щодо останнього розпод≥лу кошт≥в м≥ського бюджету .
«вертаю увагу на те, що ми знову в≥дмовили у п≥дтримц≥ базових галузей, €к≥ повинн≥ забезпечити культурний розвиток громади та ≥нфраструктури нашого м≥ста. ќсь ¬ам дек≥лька аргумент≥в. 1 лютого 2018 року Ѕ.ћ.–. розпод≥л€ла 58 .850. 500 грн. бюджету розвитку. ≤з ц≥Їњ суми на розвиток культури нашого м≥ста вид≥лено 50.000 грн. як ви думаЇте ск≥льки це в≥дсотк≥в? јж 0.09 %. ÷е √аньба та  ультурний занепад м≥ста Ќадросс€. ћи можемо довго нар≥кати на ≥нформац≥йний тиск з боку наших ворог≥в, але €кщо ми сам≥ не наповнюЇмо наш ≥нформац≥йний прост≥р ,та не розвиваЇмо нашу украњнську культуру - ми приречен≥.
Ќе закладено ф≥нансуванн€ на ремонт органного залу ,хоча в минулому роц≥ було вид≥лено100 000 грн на проект. ћи не придбали дл€ наших д≥тей в школи естетичного вихованн€ нав≥ть соп≥лки за 100 грн. ≥ д≥ти змушен≥ навчатись на бандурах ,ба€нах на домрах ≥ волторнах, €ким понад 40 -50 рок≥в, на фортеп≥ано, €ким вже майже неможливо п≥дт€гнути стр≥й! ¬ цьому бюджет≥ розвиту в≥дсутн€ строка про ф≥нансуванн€ в≥домого в  ињвськ≥й област≥ та за њњ межами хорового колективу Ђ¬≥д серц€ до серц€ї, ≥ € розум≥ю, що в≥дсутн≥сть ф≥нансуванн€ Ц це знищенн€ колективу , €кий збер≥гаЇ украњнську народну творч≥сть . –уйнуючи нашу культуру ми втрачаЇмо нашу нац≥ональну ≥дентичн≥сть!
“епер про розвиток комунальних п≥дприЇмств м≥ста.’очу сказати про необх≥дн≥сть п≥дтримки на р≥вн≥ м≥ста проекту модерн≥зац≥њ ЂЅ≥лоцерк≥вського вантажного ав≥ац≥йного комплексуї ≥ створенн€ на його баз≥ м≥жнародного аеропорту ЂЅ≥ла ÷еркваї. ѕрот€гом 2016 - 2017 рок≥в з Ѕ≥лоњ ÷еркви та ближн≥х район≥в за кордон л≥тало 437 000 пасажир≥в. ќдин рейс в день пасажирського л≥така типу Ѕо≥нг 737 забезпечить в р≥к нашому м≥сту 120 тис.пас. та 1000т ав≥а-вантажу. ј це принесе в ц≥лому 2600 робочих м≥сць та понад 800 млн. грн. ¬¬ѕ. Ќам в≥домо, що головною проблемою б≥лоцерк≥вськоњ громади сьогодн≥ Ї вињзд нашоњ молод≥ за меж≥ крањни . Ќайкращ≥ молод≥ люди, що отримали фахову осв≥ту, вињзд€ть за кордон ≥ не бажають повертатис€ на батьк≥вщину . ѕ≥сл€ отриманн€ осв≥ти вони т≥кають ≥з Ѕ≥лоњ ÷еркви, бо не бачать вдома перспективи. «араз саме в≥д нас залежить, чи закладемо ми перспективу дл€ них, чи створимо нови робочи м≥сц€.
ѕро €кий туристичний кластер можна говорити ,€кщо м≥сто не вкладаЇ грош≥ в розвиток .
≤ на останок! ѕредставлений нам на розгл€д бюджет розв≥тку по сут≥ не в≥дпов≥даЇ сво≥й назв≥ .¬ ньому закладен≥ кошти не на розвиток, а на латанн€ старих проблем м≥ста, ≥ хоча в цьому, звичайно, Ї необх≥дн≥сть, мо€ пропозици€ проста Цпотр≥бно закладати на розвиток культури не меньше 5 в≥дсотк≥в бюджету, а на розвиток перспективних п≥дприЇмств м≥ста не менше 10 в≥дсотк≥в бюджету розвитку !
ѕрошу п≥дтримати !
- ћартынюка —.».


самое, самое
 —оздание сайта — студи€ "ћалина", Ѕела€ ÷ерковь 2010г.