е-mail:
пароль:

забыли пароль?

регистрация

Чего надобно стране?

"ума"

работы

армии

21.03.2018 10:54

Справжня ІРА допомогла російським в Солсбері


Міністр оборони Гевін Вільямсон в своєму твіттері повідомив, що бойовики справжньої ірландської республіканської армії (Real Irish Republican Army) доставили в Солсбері

Міністр оборони Гевін Вільямсон в своєму твіттері повідомив, що бойовики справжньої ірландської республіканської армії (Real Irish Republican Army) доставили в Солсбері один з компонентів біологічної зброї з кодовою назвою "Новачок", використаного для отруєння колишнього російського полковника розвідки Скрипаля.

https://i.imgur.com/weccIDV.jpg


Через декілька хвилин після публікації твіт був видалений, що дає підстави припускати, що дана інформація є секретною і не може розголошуватися до завершення розслідування Скотленд Ярду. У разі якщо відомості про причетність бойовиків справжньої ІРА до отруєння Скрипаля підтвердяться, силам правопорядку доведеться готуватися до найгіршого сценарію розвитку подій: у терористів може виявитися повний комплект хімічних елементів необхідних для створення бойового отруйної речовини. Чи готова поліція Північної Ірландії забезпечити безпеку громадян в таких умовах? Варто сподіватися, що так, в іншому випадку кількість жертв серед мирного населення може обчислюватися тисячами.

Поведал мируimiroshnichenko
предыдущаяследующая
всего комментариев: 0

сортировать комментарии: от первого к последнему, от последнего к первому
самое, самое
 Создание сайта — студия "Малина", Белая Церковь 2010г.