е-mail:
пароль:

забыли пароль?

регистрация

Чего надобно стране?

"ума"

работы

армии

15.05.2018 15:37

«Місто Професій»


Щоб кожна дитина мала шанс реалізувати свій потенціал

  Кожен, хто займається улюбленою справою завжди її робить якісно. І як результат – якісний інтелектуальний чи виробничий продукт. А для суспільства – підвищення рівня життя в цілому.
Існує офіційна статистика, що 52% людей, що закінчили ВНЗ не працюють за фахом. Це витрачений час, що міг би стати, навпаки – інвестицією.
То, можливо, це і є глобальний виклик для України – забезпечити країну щасливими людьми, що обирають професію, як реалізацію власного потенціалу.
  Вже п’ятий рік саме таку мету ставить перед собою оргкомітет міжнародного проекту «Місто професій», що очолює його ідеолог Тетяна Люлька.
12 травня та 13 травня 2018 року був проведений міжнародний соціальний проект «Місто професій» одразу у трьох містах України:  Білій Церкві ,Боярці та Узині.
   В суботу, 12 травня, «Місто професій» відбувся в Білій Церкві на площі БРУМ.  У заході прийняло участь понад  п’ять тисяч дітей, що мали змогу спробувати себе у 71 професії.
    В 2017 році проект був реалізований в 32 містах України. Загальна кількість дітей, що стали учасниками -  понад 400 тисяч осіб віком від 3 до 18 років та понад 1 млн. дорослих.
Це наймасштабніший профорієнтаційний проект в Україні!
В 2017 року проект був реалізован в столиці Республіки Казахстан – Астані, та зібрав рекордну кількість людей – понад 20 тисяч дітей та понад 40 тисяч дорослих.
Механіка проекту: на вході до паркової зони кожна дитина отримала паспорт та «влаштувалась на роботу». Кожну професію створювали справжні професіонали своєї справи – поліцейські, рятувальні-пожежники, лікарі, фармацевти, футболісти та ін.
Головна мета проекту – продемонструвати дітям можливості дорослого світу. Щоб кожен мав змогу обрати в майбутньому не просто професію, а улюблену справу.
Ініціатором та організатором заходу виступив Міжнародний діловий журнал «Community» та Благодійний фонд «Місто професій».
Тетяна Люлька, ідеолог проекту:
«За п’ять років і сам проект, і наша команда змінилися. Та перша думка, з якої лише починалося «Місто Професій», сьогодні має уже інший сенс. Якщо п'ять років тому ми позиціонували проект як профорієнтаційний, то зараз нашою метою є формування нації свідомого вибору.
      Раніше ми хотіли познайомити дітей з усіма тими можливостями, що приготував для них світ. Тільки уявіть собі: існує понад 40 тисяч професій, а ми переважно обираємо лише ті сфери діяльності, де працюють наші батьки, друзі або знайомі.  Сьогодні ж проект робить більший акцент на свідомому виборі майбутньої професії. Адже якщо людина підійде свідомо до цього питання, то вона займатиметься лише тією справою, у яку закохана, і отримуватиме від цього задоволення. Такі люди викладаються по максимуму і створюють дійсно якісний продукт. Саме вони роблять нашу економіку кращою і рухають країну вперед.»

  Додаткова інформація за тел.:

093 586 78 00
www.mistoprofesiy.com.ua


Посилання на подію у Facebook: https://www.facebook.com/events/1877391098939396/
Вхід дорослим тільки у супроводі дітей!
#МістоПрофесій2018

Прикрепленные рисунки:

Поведал мируMCF@i.ua
предыдущаяследующая
всего комментариев: 1

сортировать комментарии: от первого к последнему, от последнего к первому
MCF@i.ua 15.05.2018 15:45


самое, самое
 Создание сайта — студия "Малина", Белая Церковь 2010г.