е-mail:
пароль:

забыли пароль?

регистрация

Что Вас больше всего волнует?

отопление ЗИМОЙ

отсутствие производства

маленькие зарплаты

высокие тарифы

медицина

дети

культура

образование

Армия

22.08.2018 15:20

"Злагода"


...розповідаємо про трьох чудових дітлахів, рідних братиків та сестричку,

  Сьогодні ми розповідаємо читачам про трьох чудових дітлахів, рідних братиків та сестричку, які вже півтора року перебувають у Білоцерківському центрі соціально-психологічної реабілітації дітей "Злагода".

8-річний Кирило, 6-річна Валерія та 4-річний Владик Армянінові понад усе мріють жити в повноцінній родині. Так сталося, що рідна матір через складні життєві обставини не змогла виховувати своїх дітей. Та малеча вірить, що материнську турботу їм подарує добра та чуйна жінка, яку вони з радістю готові назвати мамою. І ця заповітна мрія у дітей одна на трьох.
Ці діти гамірні, енергійні, веселі та відкриті для спілкування. Вони з радістю зробили нам своєрідну екскурсію дитячим центром, знайомлячи із своїм побутом. Переповнена радісними емоціями малеча із захопленням продемонструвала свої навички роботи з комп’ютером, заняттями на тренажері та різноманітними розвагами в ігровій кімнаті. Серед захоплень у малечі – боротьба самбо, заняття в трудовій майстерні, катання на роликах та велосипедах, ліпка та малювання.
Кирилу, Валерії та Владику не терпиться опинитися у справжній родині. Діти прагнуть лише одного, аби їх, у разі усиновлення, не розділили. А розмірковуючи про майбутнє, діти розповіли ким би хотіли стати в майбутньому. Варто сказати, що кожен з них професію обрав благородну, хлопці – майбутні поліцейські, а дівчинка – медична сестра.

Варто сказати, що в "Злагоді" про дітей піклуються та люблять, але повноцінна сім’я це те, чого потребує кожна дитина. Тож якщо знайдуться люди, які готові подарувати родинне щастя цим дітям, просимо звертатися до Білоцерківської служби у справах дітей за телефоном: (04563) 5-22-42, 5-15-58.

Прикрепленные рисунки:

автор пожелал остаться неизвестным
предыдущаяследующая
всего комментариев: 0

сортировать комментарии: от первого к последнему, от последнего к первому
самое, самое
 

Создание сайта — студия "Малина", Белая Церковь 2010г.