е-mail:
пароль:

забыли пароль?

регистрация

Что Вас больше всего волнует?

отопление ЗИМОЙ

отсутствие производства

маленькие зарплаты

высокие тарифы

медицина

дети

культура

образование

Армия

11.09.2018 12:14

Хто і навіщо чинить спротив створенню школи мистецтв №3 в нашому місті


Юрий Бут


Ідея створення Білоцерківської школа мистецтв №3 у м. Біла Церква широко і відкрито обговорювалася серед громадськості, фахівців та колективу музичної школи №3 на базі якої і планувалося її створення.
Майже всі погоджуються, що школа мистецтв суттєво розширить можливості по наданню культурно-освітніх послух для територіальної громади, і це очевидно. Тому 06 вересня 2018 року на пленарному засіданні позачергової сесії Білоцерківської міської ради майже всі депутати підтримали рішення щодо створення комунального закладу Білоцерківської міської ради «Білоцерківської школа мистецтв №3».
Проте, незважаючи на те, що рішення було прийнято на користь територіальної громади міста, у сесійній залі знову влаштували «концерт» з плакатами проти такого рішення прихильники директора музичної школи №3.
Але я дякую Міському голові Геннадію Дикому, який вийшов до протестувальників і публічно сказав їм правду в очі, а саме, хто і що стоїть за спротивом створення школи мистецтв. А стоїть за цим клан директора музичної школи №3 Павлової Ніни Онуфрієвни та її приватні матеріальні інтереси.
Підтвердити таку думку міського голови і присвячена ця стаття. Я багато і раніше писав про історію протистояння з директором музичної школи №3 частини колективу цієї школи, яка звернулася в громадську приймальню Комітету виборців з приводу чисельних порушень з боку директора. Саме я знайшов факти розкрадання директором Павловою Н.О. коштів і допоміг порушити кримінальну справу проти неї. Проте прибічники директора школи знайшли такого покровителя як Юрій Кармазін, якого ввели в оману і він повірив у казки, що влада хоче прибрати до рук приміщення школи і так залякав суддів, що вони з переляку, всі рішення прийняли на користь Павлової Н.О. і ще поновили її на роботі. І це, не зважаючи не те, що є рішення судів, які визнали її корупційні дії і вона є у реєстрі корупціонерів. А працівників правоохоронних органів, які ведуть кримінальні справи проти Павлової Н.О. та її дочки, Юрій Кармазін взагалі пообіцяв посадити, з причини чого у повітрі «висять» десяток кримінальних справ проти цих осіб.
Саме смішне те, що знахабніле оточення директора, її дочка та інші вже настільки повірили у свою безкарність, що останнім часом відкрито вимагали хабарі за влаштування дітей у школу навіть у державних службовців місцевого самоврядування Білої Церкви. Всім керівникам міста зрозуміло, що так продовжуватися далі не могло. Так, дійсно владі тепер нічого не залишилося як звільнити Павлову Н.О. шляхом ліквідації музичної школи №3 та створення на її базі школи мистецтв. Але такі дії ще пов’язанні з розширенням можливостей навчання за проханням батьків 63 тисячного населення району Леваневського. Так у школі мистецтв заплановано відкриття відділу образотворчого мистецтва, відділу хореографічного мистецтва та відділу театрального мистецтва, тому що діти зовсім не вміють поводити себе на сцені. Також будуть вікриті філіали у загально освітніх школах, щоб діти не пересувалися далеко по місту на навчання.
Але як тільки зайшла про це мова - знову оточенням директора музичної школи №3 стали організовуватися акції протесту з підключенням дітей та їх батьків. Тепер знайшли за допомогою відомого борця за правду Ігоря Кочи іншого потужного покровителя замість Юрія Кармазіна – народного депутата Сергія Капліна, який виніс це питання на рівень Верховної Ради, намагаючись зробити з мухи слона, назвавши події навколо реорганізації музичної школи «Антикультурним геноцидом Білоцерківців». І риторика в нього як і у Юрія Кармазіна - він теж побачив у цьому деребан землі та приміщень. Я розумію Сергія Капліна та Ігоря Кочу - їм треба на чомусь піаритися, тому вони і обрали позицію нібито захисту постраждалих від дій влади. Але треба ж і враховувати позицію іншої сторони, яка підтримує дії влади і наводить серйозні аргументи проти, відверто кажучи, злочинних дій клану Павлової Н.О., яку вони захищають.
Як людина, яка за своєю діяльністю консультує з питань місцевого самоврядування та проводить навчання депутатів місцевих рад не розумію навіщо потрібно проводити якісь кругли столи з комітетом Верховної Ради, Міністерствами, обласними та міськими органами самоврядування, як це вимагає Сергій Каплін, з елементарного та прозорого питання оптимізації позашкільної освіти у сфері культури, економічної ефективності функціонування однієї єдиної школи у невеликому місті Біла Церква. Це що подія загальнодержавного значення? Це питання є винятково повноваженням місцевого самоврядування і закон не передбачає вимоги обов’язкового обговорення цього питання серед громадськості та працівниками музичної школи, які апріорі за логікою проти всяких реорганізацій, щоб зберегти свої відпрацьовані роками місця на існуючих посадах.
Тому я закликаю всю громадськість міста підтримати рішення міської ради «Про організаційно-правові заходи щодо створення комунального закладу Білоцерківської міської ради Білоцерківська школа мистецтв № 3 в місті Біла Церква» та дати належну оцінку діям таких громадських активістів як Ігор Коча, таких політиків як Сергій Каплін та оточення директора музичної школи №. 3 Павлової Ніни Онуфрієвни, яка могла би піти з посади на пенсію з почестями, що заслужила за багаторічну роботу на ниві культурно-освітньої діяльності.

автор пожелал остаться неизвестным
предыдущаяследующая
всего комментариев: 0

сортировать комментарии: от первого к последнему, от последнего к первому
самое, самое
 Создание сайта — студия "Малина", Белая Церковь 2010г.