е-mail:
пароль:

забыли пароль?

регистрация

Чего я боюсь....

...кого нибудь обидеть

... мышей

....пауков

...злых языков

свой вариант...18.09.2018 09:09

Яка кількість людей залишає Україну?!?!?!


Костянтин Єфименко


В неділю подорожував до Польщі. Катастрофа! Національна біда! Яка кількість людей залишає Україну?!?!?! Потяг Київ-Перемишль - заселенність 100%, потяг Одеса- Перемишль, потяги з інших міст. Автомобільні переходи - сотні машини. По трасі - з десяток українських автобусів!
Неділя, родинний день, час коли можна провести час в колі друзів - тисячі українців лишають країну. Митний контроль відбувається за 30 секунд. Жодної валізи ніхто не відчинив. В моєму вагоні люди зі всієї України - Київ, Херсон, Миколаїв, Харків, Дніпро, Львів....Хто вчитися, хто працювати. Найближчі мої сусіди вчаться та працюють в Польщі. Мчать з України свідомо. З домом пов’язують лише батьки, яких бачить раз на пів-року. Катастрофа!
На нашому заводі в Чехії працює 135 чоловік, 9 людей в цеху - українці! Їх поважає весь завод, серед керівників дільниць за них боротьба. Виховані, професійні, працьовиті. Отримують не набагато більше! Живуть в скромних умовах. Основна мотивація - дати нормальне майбутнє для своїх дітей.
В Чехії офіційно працює 420 тисяч українців. Кожного дня до тих хто облаштувався приїздять їх рідні, друзі, знайомі. Чехи будують гуртожитки прямо на територіях заводів...Жах!

P.s. Можливо справа не в перейменуванні вулиць?!? Можливо справа не в лозунгах?!? Можливо справа не в хіп-хоп висловлюваннях (завтра все буде, все закінчимо, всих переможемо)?!?
Молодь лишає країну бо не бачить перспектив (розмовляв з десятком людей в вагоні, всі як один - не бачать перспектив в своїй країні).
Потрібно дати можливість робити бізнес! Не обшукувати Трібо раз на рік, а дати працювати! Дати молоді стартовий капітал, дешеві кредити, підтримку.

автор пожелал остаться неизвестным
предыдущаяследующая
всего комментариев: 0

сортировать комментарии: от первого к последнему, от последнего к первому
самое, самое
 

Создание сайта — студия "Малина", Белая Церковь 2010г.