е-mail:
пароль:

забыли пароль?

регистрация

Чего надобно стране?

"ума"

работы

армии

04.10.2018 17:56

Розв’язанню складних проблем в громадах - науковий підхід.


Такі нові підходи до вирішення проблем вивчали депутати в Узині

на останній третій сесії навчальних семінарів (майстерень) для новостворених ОТГ під назвою «Мисли глобально – дій локально: світовий досвід для розвитку громади», яка проходила у місті Узині Київської області 1 та 2 жовтня 2018 року.
Цього разу навчальний семінар проводили такі досвідчені тренери, як Микола та Марина Макуха - представники Черкаської обласної організації Комітету виборців, яка реалізує  проект програми навчання депутатів місцевих рад «Депутат XXI сторіччя» за підтримки The National Endowment for Democracy (США).
В ході проведення семінару були розглянуті такі теоретичні теми, як становлення представницької демократії в світі та причин світової нерівності та такі поняття як Екстрактивні та Інклюзивні державні інститути. А  розгляд шести форм влади в громаді дав чудове наукове підґрунтя для вирішення прикладних задач розв’язання складних проблем у громадах. Наприклад, в Узині такою кричущою проблемою є екологічні проблеми, зокрема  проблеми викидів спиртового цеху Узинського цукрового заводу. Учасники семінару отримали чіткий алгоритм дій як розв’язувати такі проблеми і сподіваємось, що ця проблема нарешті буде розв’язана.
Кожний семінар надав свій напрямок, в якому депутати мають працювати по новому. Озброївшись такими знаннями місцева влада Узина  тепер може працювати ефективно. Київське обласне відділення комітету виборців, яка приймала участь в організації всіх семінарів, готова допомогти Узинській ОТГ застосовувати у своїй роботі всі механізми та форми роботи, що були отримані учасниками в ході навчання.
Третій семінар завершив програму навчання депутатів місцевих рад «Депутат XXI сторіччя» в місті Узині. З цієї нагоди Голова Київського обласного відділення Комітету виборців Юрій Бут, як один з організаторів семінарів, видав учасникам відповідні сертифікати.

Прес-служба Київського обласного відділення КВУ.

Поведал мируКОМІТЕТ ВИБОРЦІВ УКРАЇНИ
предыдущаяследующая
всего комментариев: 0

сортировать комментарии: от первого к последнему, от последнего к первому
самое, самое
 Создание сайта — студия "Малина", Белая Церковь 2010г.