е-mail:
пароль:

забыли пароль?

регистрация

Чего надобно стране?

"ума"

работы

армии

05.10.2018 10:52

У атмосфері добра й невимушеності


зустріч з пенсіонерами-ветеранами


   У атмосфері добра й невимушеності пройшла зустріч із пенсіонерами - найдосвідченішими і найповажнішими освітянами, медиками, виробничниками міста Біла Церква.
Святкове дійство пройшло по-домашньому в теплій атмосфері, адже зустрілися люди, за плечима яких великий трудовий стаж, ті, хто знання, любов і турботу віддали своїй професійній справі.
  Вітальні промови створювали яскравий калейдоскоп приємних вражень. Адже поважних людей вітали представники ВО «Батьківщина»: голова місцевої організації Сергій Беркут, депутати - Олександр Чучула, Олександр Галабурда, Лариса Карнаухова.
Теплих осінніх ноток  своєю присутністю добавив представник ВО «Батьківщина» в м.Біла Церква Андрій Лавринець. Він привітав усіх присутніх зі святом вчителя, святом ветерана.

Цитата
«Я не люблю виразу «похилий вік». Його, радше, потрібно називати «поважний». Тому, що це мудрість і досвід. Хочу засвідчити Вам нашу шану і подяку за  практичний життєвий досвід, який передаєте нам ви, ветерани війни та праці, старші друзі й колеги. Прийміть слова глибокої вдячності за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього!
Нехай Ваше життя буде сповнене увагою, душевним теплом та турботою близьких! Бажаю довгих та щасливих вам років життя! Будьте здорові, радійте успіхам дітей та онуків! Миру вам, оптимізму та благополуччя. А ми, в свою чергу, спільними зусиллями будемо намагатися зробити ваше життя більш облаштованим»,
– сказав  представник партії ВО«Батьківщина» Андрій Лавринець.

  Пенсіонери та ветерани змогли поставити своїм обранцям важливі питання, які їх найбільше турбують. Усіх присутніх депутати привітали квітами та  подарунками.
З пенсіонерами, які не змогли завітати на урочистості, відбулися адресні зустрічі, на яких їм вручили подарунки.
  Така зустріч - добра нагода звірити теперішній трудовий компас із ветеранським, почути їх думку і бачення. У народі кажуть, що письменник живе у своїх книжках, скульптор у своїх скульптурах, а вчитель-у думках і справах своїх учнів…
«Життя триває! Треба бути корисним людям!»,- при розмові з Андрієм Лавринцем зауважив ветеран  Чалий Володимир Лукич, за плечима якого життя в 90 років. Ветеран висловив сердечну подяку за надану можливість такої приємної і теплої зустрічі зі своїми друзями.
  Добрий настрій пенсіонерів та їх життєвий досвід не залишає жодних сумнівів про те, що нашій країні є ким пишатися. Саме тому бажаємо їм наснаги, бажання, як і раніше, змінювати на краще світ та надавати приклад оточуючим.

Світлана Миколайчук
Прикрепленные рисунки:

Поведал мируMCF@i.ua
предыдущаяследующая
всего комментариев: 0

сортировать комментарии: от первого к последнему, от последнего к первому
самое, самое
 Создание сайта — студия "Малина", Белая Церковь 2010г.