е-mail:
пароль:

забыли пароль?

регистрация

Чего я боюсь....

...кого нибудь обидеть

... мышей

....пауков

...злых языков

свой вариант...10.10.2018 09:57

Запрошуємо на навчання!


Головне управління ДСНС України у Київській області

Серед безліч вищих навчальних закладів, які існують на території нашої Держави, є такі, що готують майбутніх фахівців рятувальної справи це Академія пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля (м. Черкаси), Національний університет цивільного захисту України           (м. Харків) та Львівський державний університет безпеки життєдіяльності, які готують висококваліфікованих фахівців рятувальної справи за освітньо-кваліфікаційними рівнями «Магістр», «Бакалавр» за напрямком підготовки «Пожежна безпека», «Цивільний захист».
Вступ здійснюється за конкурсом на підставі результатів зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) знань кандидатів на навчання та вступних випробувань з фізичної підготовки.
Майбутні рятівники повинні бути здоровими, мати добру фізичну підготовку та знання з математики та  української мови. Абітурієнт має набрати для участі у конкурсному відборі по кожному предмету ЗНО необхідних для вступу не менше 100 балів.
При успішному проходженні конкурсу кандидати зараховуються до навчального закладу як курсанти на денну форму навчання за рахунок державного бюджету. Курсанти забезпечуються форменим одягом встановленого зразка, безкоштовним житлом та харчуванням. Випускникам  присвоюється спеціальне звання лейтенант служби цивільного захисту та забезпечуються                                   100 % працевлаштуванням.
Право на першочергове зарахування мають діти учасників бойових дій із числа осіб, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України та брали участь в антитерористичній операції.
Крім цього запрошуються кандидати на службу цивільного захисту, для заміщення посад водіїв та пожежних рятувальників.Якщо Вас зацікавила наша професія, за більш детальною інформацією          Ви Можете звертатися до Білоцерківського районного відділу ГУ ДСНС України      у Київській області за адресою:
Київська обл., м. Біла Церква, вул. Фастівська, 21а.
Тел.:  6-37-35,  6-32-93
 • Прикрепленные рисунки:

  автор пожелал остаться неизвестным
  предыдущаяследующая
  всего комментариев: 0

  сортировать комментарии: от первого к последнему, от последнего к первому
  самое, самое
   

  Создание сайта — студия "Малина", Белая Церковь 2010г.