е-mail:
пароль:

забыли пароль?

регистрация

Чего надобно стране?

"ума"

работы

армии

11.10.2018 11:53

Болгарську журналістку могли вбити з-за України


Нещодавно були розкриті нові подробиці у справі про жорстоке вбивство болгарської журналістки в місті Русе: до смерті Вікторії Марінової може бути причетна Україна. Про ц

Нещодавно були розкриті нові подробиці у справі про жорстоке вбивство болгарської журналістки в місті Русе: до смерті Вікторії Марінової може бути причетна Україна. Про це свідчить нова заява народного депутата Верховної Ради, журналістки та суспільного діяча України Тетяни Чорновол. В своєму твіттері Чорновол у властивій їй різкій манері прокоментувала смерть Марінової та назвала її "типовою шантажисткою" і "ворогом" України, а її вбивство - попередженням для всіх, хто "втручається у внутрішні справи" країни.

Своїм коментарем нардеп від "Народного фронту" ясно дає зрозуміти, що незадовго до трагедії Марінова якимось чином перейшла дорогу нинішній українській владі і жорстоко за це поплатилася. Але яку загрозу могла становити для України болгарська журналістка? Про який шантаж говорить Чорновол? Очевидно, що нові обставини підтверджують версію про взаємозв'язок вбивства Вікторії Марінової з її професійною діяльністю. Відомо, що перед смертю адміністративний директор та ведуча телеканалу TVN розслідувала скандал щодо розкрадення коштів з фондів ЕС для підтримки молодих демократій. Можливо, що під час розслідування Маріновій стало відомо про вірогідні нелегальні операції з грошима фонду, які були виділені для допомоги Україні. Найімовірніше, журналістка натрапила на слід якоїсь великої корупційної партії, яку розігрують у вищих ешелонах влади, і іі вирішили ліквідувати.
Хочеться вірити, що ця заява Тетяни Чорновол, яка відома своїми скандальними витівками, - лише чергова цинічна спроба піару. В іншому випадку ці події стануть сигналом тривоги для українській демократії.  

Поведал мируurigopko
предыдущаяследующая
всего комментариев: 0

сортировать комментарии: от первого к последнему, от последнего к первому
самое, самое
 Создание сайта — студия "Малина", Белая Церковь 2010г.