е-mail:
пароль:

забыли пароль?

регистрация

Что Вас больше всего волнует?

отопление ЗИМОЙ

отсутствие производства

маленькие зарплаты

высокие тарифы

медицина

дети

культура

образование

Армия

08.02.2019 17:50

Тимошенко ....


.....злякалась - злякалась воїнів72-га окрема механізована бригада імені Чорних Запорожців – гордість для кожного мешканця  м. Біла Церква.  Проте, коли передвиборча кампанія вийшла на фінішну пряму – цинічність деяких кандидатів демонструється з новою силою. Те, що для білоцерківчанина є святим, для Юлії Володимирівни і її команди виявилось відразливим.
Так,  08 лютого 2019 року кандидат в президенти Ю.Тимошенко має намір відвідати  м. Біла Церква, щоб розповісти про «Новий Курс» та представити свій план і бачення реформування України. Напередодні виступу Юлії Тимошенко її однопартійцями більшість з яких тільки в газетах читали, що таке агресія Росії навмисно перерізано провід від лед-екран на якому щоденно транслюються відео з Героями легендарної  72 ОМБр.
Як стало відомо від місцевих жителів, екран встановлений на стіні місцевого БК «Білоцерківмаз», що фактично належить колишньому «регіоналу» , а нині представникові  Херсонської  обласної організації ВО «Батьківщина» - Олійнику Олександру Анатолійовичу.
  Даний випадок лише ще раз свідчить про цинічність деяких кандидатів в президенти і про їх ставлення до Героїв України, які захищають нас  від російської агресії. А головне, що пост Президента України це й також пост і Верховного головнокомандувачем Збройних Сил України! Невже після такого можна розраховувати на підтримку військових?

Прикрепленные рисунки:

Поведал мируferdinand
предыдущаяследующая
всего комментариев: 0

сортировать комментарии: от первого к последнему, от последнего к первому
самое, самое
 

Создание сайта — студия "Малина", Белая Церковь 2010г.