е-mail:
пароль:

забыли пароль?

регистрация

Что Вас больше всего волнует?

отопление ЗИМОЙ

отсутствие производства

маленькие зарплаты

высокие тарифы

медицина

дети

культура

образование

Армия

20.03.2019 13:19

« Княжий дім »


Білоцерківський РВ ГУ ДСНС

«Враховуючи системні порушеннями вимог пожежної безпеки у житлових висотних та будинках підвищеної поверховості, що створюють загрозу життю та здоров’ю людей, а також на виконання доручення Прем’єр-Міністра України, інспекторський склад Білоцерківського РВ ГУ ДСНС розпочали перевірку будинків підвищеної поверховості.
19 березня було проінспектовано будинок ОСББ « Княжий дім » Оглянуто, електрообладнання, внутрішнє водопостачання, первинні засоби пожежогасіння. Особливу увагу звернули на стан шляхів евакуації.

Суттєва проблема в житлових будинках – самовільне перепланування приміщень загального користування, в результаті чого сходові клітини заблоковані для евакуації. Мешканці самостійно облаштовують тамбури, закриваючи вільний доступ до пожежних кранів-комплектів, ставлять величезні ящики на сходових клітинах біля виходів. Пожежні крани на поверхах не укомплектовані пожежними рукавами та стволами. У випадку виникнення пожежі згадані порушення не дозволять своєчасно виявити осередок загоряння, сприятимуть поширенню вогню, створять перешкоди для безпечної евакуації людей та заважатимуть ліквідації пожежі на ранній стадії.
На жаль, не зважаючи на неодноразові застерекження, проблеми з пожежною безпекою будинків підвищеної поверховості не вирішуються роками. Безпосередніми заручниками такої ситуації стають люди, які проживають в них.


Поведал мируMCF@i.ua
предыдущаяследующая
всего комментариев: 0

сортировать комментарии: от первого к последнему, от последнего к первому
самое, самое
 

Создание сайта — студия "Малина", Белая Церковь 2010г.