е-mail:
пароль:

забыли пароль?

регистрация

Чего я боюсь....

...кого нибудь обидеть

... мышей

....пауков

...злых языков

свой вариант...

02.08.2019 11:51

Позачергова 34 сесія ....


Білоцерківська районна рада


02 серпня відбулося засідання позачергової 34 сесія Білоцерківської районної ради VII скликання, яку провів голова районної ради Володимир Шевченко.

  У роботі сесії взяли участь депутати районної ради, в.о.голови райдержадміністрації Юрій Савчук, радник голови Білоцерківської міської ради Микола Антонюк, заступник голови Володарської селищної ради Віктор Мисник, заступник голови райдержадміністрації Володимир Толочко, сільські голови Білоцерківського, ряду сіл Володарського районів, представники Регіонального офісу водних ресурсів річки Рось, ДП «Білоцерківське лісове господарство», ТОВ «Білоцерківвода», начальники відділів, управлінь, структурних підрозділів районної державної адміністрації, представники громадськості, журналісти місцевих ЗМІ та ін.

  Депутати розглянули та підтримали такі рішення:

1.Про звернення Білоцерківської районної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Київської обласної державної адміністрації, Київської обласної ради щодо діяльності ТОВ «Рутил-Ільменітова Компанія» на Тарасівському родовищі.

2.Про надання зауважень та пропозиції до планової діяльності, яка полягає в оцінці впливу на довкілля ТОВ «Рутил-Ільменітова Компанія» на Тарасівському родовищі.

  «Спасіння потопаючого-діло рук самого потопаючого», саме ці слова стали лейтмотивом виступу депутата районної ради Юрія Базяка, який виразив занепокоєння з даного питання. Юрій Михайлович наголосив, що набагато важче громаді стати цьому на заваді та вчасно запобігти катастрофі. Маємо надію, що нам це вдасться й ми збережемо землю, природу, села і міста, річку, людей. Бо відлік уже пішов.

  Доволі емоційним і продуктивним відчувався виступ радника міського голови Миколи Антонюка:

Цитата
Тарасівське родовище потужне, й до того ж, ласомий шматок. З 1964 року порушується питання його відкриття. У 2007 році Київська обласна рада прийняла рішення щодо погодження розробки родовища, у 2011 - Верховна Рада України включила його до перспективного плану. Випадковості бути не може. Плани замовників активно почали реалізовуватись…Розраховувати ми можемо лише на себе. Ми цього не допустимо. Нам на цій землі жити!.


С.Бойко

Прикрепленные рисунки:

Поведал мируMCF@i.ua
предыдущаяследующая
всего комментариев: 0

сортировать комментарии: от первого к последнему, от последнего к первому
самое, самое
 

Создание сайта — студия "Малина", Белая Церковь 2010г.