е-mail:
пароль:

забыли пароль?

регистрация

Чего я боюсь....

...кого нибудь обидеть

... мышей

....пауков

...злых языков

свой вариант...

03.08.2019 13:28

Урочисто повідомляємо, що 86 сезон у театрі ім. Саксаганського розпочався!


Панас Саксаганський с Вячеслав Усков

Друзі! Урочисто повідомляємо, що 86 сезон у театрі ім. Саксаганського розпочався!

Відбувся перший робочий день після відпустки. Були традиційні збори всього колективу, була радість зустрічі, море вражень, розмови про плани, питання і відповіді…
А взагалі день розпочався… ні, не з кави, а з репетиції. І на збори деякі артисти уже йшли заряджені робочим процесом – втомлені, спітнілі і щасливі))

Бо це дійсно справжнє щастя – творити, діяти, прагнути, працювати на результат. І зовсім скоро цей результат побачать глядачі. Вже в серпні – улюблені вистави з репертуару театру, шоу до відкриття сезону і до Дня Незалежності України, жива музика від оркестру, який нарешті повернувся!
Далі – ще цікавіше! Нові постановки від Артура Прокоп'єва, Дениса Фридинського, Ігоря Азарова, Анни Огій, Павла Ар'є та реалізація міжнародного проекту з Сергієм Остренком. Гастролі Україною і Польщею - вже у вересні.

  Ви запитаєте, звідки візьмуться сили на це все? З натхнення і з любові! З вашої любові, наші любі, найдорожчі, неповторні глядачі! Коли ви з нами – нам усе під силу. Разом ми зможемо все! Давайте творити наш театр разом!

Прикрепленные рисунки:

Поведал мируMCF@i.ua
предыдущаяследующая
всего комментариев: 0

сортировать комментарии: от первого к последнему, от последнего к первому
самое, самое
 

Создание сайта — студия "Малина", Белая Церковь 2010г.