е-mail:
пароль:

забыли пароль?

регистрация

Что Вас больше всего волнует?

отопление ЗИМОЙ

отсутствие производства

маленькие зарплаты

высокие тарифы

медицина

дети

культура

образование

Армия

10.09.2019 20:45

Саксаганці повернулися з фестивалю "Коломийські представлення"


Панас Саксаганський

....і привезли на Київщину любов глядачів, визнання критиків, море позитивних емоцій і Диплом.

Почнемо з того, що зал був заповнений вщент, не було жодного вільного місця. Отже, на нас дуже чекали. І ми не розчарували. Це було видно з реакції глядачів. Протягом усієї вистави вони співпереживали, аплодували, сміялися, підспівували. Може, хтось би й підтанцьовував, але наважилася на це лише маленька дівчинка.

Цитата
«Які вони гарні!»
- захоплено вигукнула одна пані, побачивши артистів балету. А скільки таких вигуків можна було почути під час антракту – і про артистів, і про сценографію, і про виставу в цілому, і про театр ім. Саксаганського! Люди не приховували емоцій, не приховували радості. І запитували, як можна потрапити на наші вистави, запрошували приїжджати частіше.

"Я цій виставі присуджую символічний Гран-прі нашого фестивалю", - впевнено заявив Ростислав КОЛОМІЄЦЬ, заслужений діяч мистецтв України,член-кореспондент НАМ України, театральний режисер та педагог. Чому символічний, запитаєте ви? Тому що організатори цьогоріч відмовилися від визначення переможця. Натомість експертна рада фестивалю аналізує усі вистави і оприлюднює свої висновки. Слова Ростислава Григоровича, який уже десять років є експертом фестивалю, сказані про нас після другого дня показів, - це висока оцінка і неабияке визнання!

Слід зазначити, що всі творці вистави завжди з трепетом чекають зауважень. Неймовірно, але їх не було! Ми в жодному разі не зазнаємося, знаємо, що є куди і треба рости, але, за словами Ростислава Коломійця, «вистава сприймається позитивно і не викликає бажання висловлювати критичні зауваження».
Зацитуємо ще кілька відгуків експертів.
Іван ГАВРИЛЮК, народний артист України, кіноактор і режисер: «З прекрасними враженнями залишив театральну залу після вистави білоцерківців… Справитися з таким жанром — значить довести свою мистецьку зрілість. Режисура, декорації — все було на висоті… Правду кажучи, заходячи в залу, я не передбачав, що на мене чекає таке довершене дійство, що в Білій Церкві існує такий чудовий театр».
Мирослава Резніченко – Народна артистка України ( м. Львів): «Таке відчуття, наче в серце проник атом сонця… Сьогодні білоцерківці наочно довели нам, що можна бути не просто актором, а актором прекрасним».
Алла ПІДЛУЖНА, театрознавець, лауреат премії з театрознавства та театральної критики НСТД України , лауреат мистецької премії «Київ» ім. Амвросія Бучми: «Вийшов справжній мюзикл з обов’язковим вокальним супроводом. Акторам надзвичайно подобається грати, і це видно».
Світлана МАКСИМЕНКО, театрознавець, тележурналіст, кандидат мистецтвознавства, заслужений журналіст України (заступник директора дирекції художньо – мистецьких та музичних програм Філії ПАТ НСТКУ « Львівська регіональна дирекція»): «Київський театр ім. П.Саксаганського показав дуже молоду, дуже мобільну, динамічну та пластичну трупу, як внутрішньо, так і зовнішньо. Ми побачили повноцінну виставу, де є чоловічий і жіночий балет, де є цікаве режисерське рішення і молода, як на мене, внутрішньопластична трупа. Це є молодий театр по духу».

Повні тексти рецензій можна прочитати за посиланням: https://teatr.kolomyya.org/news/item/58402…

Дякуємо гостинній Коломиї за феєрверк вражень, організаторам фестивалю за запрошення, експертам за високу оцінку і нашим глядачам за шалену підтримку і натхнення!

Прикрепленные рисунки:

Поведал мируMCF@i.ua
предыдущаяследующая
всего комментариев: 0

сортировать комментарии: от первого к последнему, от последнего к первому
самое, самое
 

Создание сайта — студия "Малина", Белая Церковь 2010г.