е-mail:
пароль:

забыли пароль?

регистрация

Чего я боюсь....

...кого нибудь обидеть

... мышей

....пауков

...злых языков

свой вариант...

08.02.2020 21:36

Матч, що ввійде в історію


ФК "Біла Церква"  8 лютого наші хлопці зійшлися в бою з суперником, про якого можна тільки мріяти команді будь-якого рівня: ФК "Біла Церква" мала честь приймати молодіжну команду справжнього українського гранда - ФК "Шахтар" (U-19).

Контрольний матч приніс перемогу гостям - 1:6. Проте така поразка достойна перемоги.

Кілька слів про гру від головного тренера ФК "Біла Церква" Вадима Мандрієвського:

* Як одним словом описати гру, що відбулася сьогодні?

- це слово "користь"! Це безцінний досвід, ми свідомо пішли на гру з таким суперником. Чому? Тому що це фантастична нагода для молодих футболістів. Гра з досвідом суперництва! Після таких ігор молоді футболісти отримують заряд, який лишається надовго.

* команда хвилювалася перед таким суперником?

- звичайно, були певні побоювання через брак ігрового досвіду останнім часом. Команда не зовсім готова до потужних ігор, була велика перерва. Два місяці з останнього поєдинку - це величезна прірва для команди нашого рівня. Ще свій відбиток наклала відсутність основних гравців через травми та хвороби. Але ми на позитиві: пишаємося, що не здалися, стояли до кінця. І дали отримати досвід молоді.

* як глядачі? Температура була - 6 градусів, переживали, що трибуни залишаться порожніми?

- Були побоювання, але (і це не може не радувати), нас прийшла підтримати велика компанія наших справжніх друзів. Кожному ми дуже вдячні, що завітали, не дивлячись на мороз, і були з нами до кінця. Незважаючи на результат. Це цінно!

* що далі?
- працюємо не покладаючи рук! 2 коло чемпіонату України серед аматорів розпочнеться у квітні. Але футбол з Білої Церкви вже не зникне: за тиждень стартує турнір "Kolos-Cup". У ньому візьмуть участь команди Київської та Черкаської областей, буде цікаво, обіцяю.

15 лютого ФК "Біла Церква" грає з "Альтаїр" (Драбів), нам дуже потрібна підтримка усіх любителів футболу. Будемо дуже чекати на вас і обіцяємо битися за максимальний результат.

Прикрепленные рисунки:

Поведал мируMCF@i.ua
предыдущаяследующая
всего комментариев: 0

сортировать комментарии: от первого к последнему, от последнего к первому
самое, самое
 

Создание сайта — студия "Малина", Белая Церковь 2010г.