е-mail:
пароль:

забыли пароль?

регистрация

Чего я боюсь....

...кого нибудь обидеть

... мышей

....пауков

...злых языков

свой вариант...19.05.2020 19:04

В Україну ввезено 1500 тонн товарів з повним звільненням від оподаткування


Вск для боротьби з коронавірусом


За час запровадження в Україні заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби, серед яких і звільнення від сплати ввізного мита та податку на додану вартість, в зоні діяльності Київської митниці було оформлено 1500 тонн лікарських засобів, медичних виробів та засобів індивідуального захисту.
Загальна митна вартість цих товарів склала майже 3,1 млрд гривень. Їх митне оформлення проведено в преференційному режимі зі звільненням від сплати ввізного мита та податку на додану вартість.
Найбільшими країнами-експортерами таких товарів стали: Китай – 766 тонн, Малайзія – 186 тонн, Угорщина – 97 тонн,  Німеччина – 88 тонн, Південна Корея – 68 тонн, Індія – 63 тонни, Польща – 19 тонн, Узбекистан – 17 тонн, Гонконг – 12 тонн, Таїланд – 10 тонн.
За два місяці Київською митницею оформлено 796 митних декларацій, за якими в Україну імпортувались апарати штучної вентиляції легенів, експрес-тести та тести ПЦР, захисні маски, лицьові щитки, костюми, електрокардіографи, рентген апаратура, лабораторне обладнання та ряд інших товарів для боротьби з коронавірусом.

Поведал мируMCF@i.ua
предыдущаяследующая
всего комментариев: 0

сортировать комментарии: от первого к последнему, от последнего к первому
самое, самое
 

Создание сайта — студия "Малина", Белая Церковь 2010г.