е-mail:
пароль:

забыли пароль?

регистрация

Чего я боюсь....

...кого нибудь обидеть

... мышей

....пауков

...злых языков

свой вариант...

25.06.2020 16:45

Від Київської митниці


Кожна третя гривня митних надходжень до бюджету України

Київська митниця Держмитслужби підготувала  відеопрезентацію з нагоди професійного свята https://cutt.ly/XifMS2Y.
Віднедавна до складу митниці увійшли підрозділи у Києві, Житомирській, Черкаській та Київській областях. Таким чином, Київська митниця стала найбільшою серед митниць України за всіма показниками.
Зараз вона забезпечує понад 30 % від загальних митних надходжень до бюджету України. З початку  року загальний товарообіг склав понад 267 млрд грн.
У зоні діяльності митниці знаходяться основні аеропорти країни, а також аеродром "Гостомель" – базове летовище найбільшого і найпотужнішого у світі транспортного літака АН-225 "Мрія". Всі вони забезпечують митне оформлення до 80% авіапасажирів і значної частини авіавантажів в Україні.
"Найважливішою складовою митниці були і є – люди. Віддані своїй справі професіонали, об'єднані прагненням гідно служити народові Україні. Станом на сьогодні штатна чисельність нашої митниці налічує 1 689 працівників. Це кожний 7-й митник України! І ми продемонстрували, частиною якої ефективної та злагодженої команди є кожен з них", —  зазначив керівник Київської митниці Антон Борисенко.

Посилання на відео: https://fex.net/uk/s/ry0mo3b

автор пожелал остаться неизвестным
предыдущаяследующая
всего комментариев: 0

сортировать комментарии: от первого к последнему, от последнего к первому

Год назад <1/1 >

самое, самое
 Создание сайта — студия "Малина", Белая Церковь 2010г.