е-mail:
пароль:

забыли пароль?

регистрация

Чего я боюсь....

...кого нибудь обидеть

... мышей

....пауков

...злых языков

свой вариант...

28.07.2020 19:23

11 сортів Iспанського канабісу


вилучили Київські митники

Насіння канабісу, загалом 1985 насінин, митники виявили у міжнародному поштовому відправленні, яке надійшло з Іспанії до України на адресу мешканця Сум.
Насіння було розфасовано по 11 пакетиках, на кожному з яких містилася відповідна назва його сорту: «Anubis 12», «Anesthesia 55», «Auto lennon 12», «Auto kryptonite 20», «Auto blue pyramid 35», «Auto tutankhamon 980», «Auto tutankhamon 746», «Black cherry punch 35», «Super hush 20», «Tahoe cure 35», «Kukulkan 35».
Як засвідчили митні експерти, виявлене насіння містить тетрагідроканнабінол, який українським законодавством віднесений до особливо небезпечних психотропних речовин, обіг яких в Україні заборонено.
За даним фактом Київською митницею Держмитслужби складено протокол про порушення митних правил за ст. 473 Митного кодексу України. Насіння орієнтовною вартістю біля 400 тисяч гривень вилучено.
Згідно з інформацією, наявною на спеціалізованих вітчизняних сайтах, одна насінина, в залежності від сорту канабісу, коштує від 200 грн. Деякі з виявлених сортів зілля характеризуються як такі, що мають свіжий фруктовий смак і тривалий психоактивний ефект.

Прикрепленные рисунки:

автор пожелал остаться неизвестным
предыдущаяследующая
всего комментариев: 0

сортировать комментарии: от первого к последнему, от последнего к первому
самое, самое
 

Создание сайта — студия "Малина", Белая Церковь 2010г.