е-mail:
пароль:

забыли пароль?

регистрация

Чего я боюсь....

...кого нибудь обидеть

... мышей

....пауков

...злых языков

свой вариант...

11.09.2020 19:19

.....проєкт з фінансової грамотності, ....


Ivanna Prymak

Збагнула, що мало розповідаю про речі національного значення і масштабу, якими займаюсь!  Тож,  сьогодні - про відкриття нової сторінки в історії України.  
Минулого року ми із Сергей Зайцев  стали частиною Національної організації в Україні.

З одного боку -  підготовлені тренери з фінансової грамотності  Діловий клуб "Партнер"  в усіх регіонах України (практичний бік начання за інноваційною технологією) , а з іншого - висококваліфіковані фахівці Фонд гарантування вкладів фізичних осіб ( якісні фінансові знання,  які відповідають українським реаліям) .  
Разом ми  об'єднали свої зусилля на 3⃣ роки для того, щоб українці, нарешті, почали рухатись до власної фінансової впевненості!  
❓❓❓❓ЯК  ЦЕ?  ПОЯСНЮ 👇👇👇
Для тих,  хто не в курсі,  ФГВФО (Фонд гарантування вкладів фізичних осіб)  - це один із регуляторів ринку фінансових послуг України.
І хочу сказати, що саме його фахівці задають для нашої діяльності серйозний тон та відповідальність за якісне донесення до людей інформації. Провести фінансовий тренінг для нас - це не жарти жартувати. Це виконання взятих на себе зобов'язань перед країною!  
.
Сьогодні Біла Церква (та регіон)  входить у число тих регіонів,  які дуже активно розвиваються в популяризації фінансової грамотності. І для нашої команди Діловий клуб Партнер м.Біла Церква  це велика честь - бути серед проактивних і відповідальних провідників нової культури грошей!  
.
Так, ще рік тому нас було лише двоє активістів  і ціле місто людей, які нічого не чули і не знали про Життєвий капітал та фінансову грамотність.  
Цьогоріч - наша команда нараховує  близько 8 тренерів (і число бажаючих долучитись до нас збільшується).  Ми співпрацюємо із Білоцерківський міськрайонний центр зайнятості ( Тамара Геращенко) ,  Міським відділом освіти ( Юрій Петрик) , @Центр пробації у Київській області ( Ольга Святюк) ,   КАФЕДРА ФІНАНСІВ, БАНКІВСЬКОЇ СПРАВИ ТА СТРАХУВАННЯ БНАУ ( Оксана Драган Титаренко) ,  прийнято заявки від 8-ми шкіл міста на відкриття безкоштовних для учнів  клубів фінансової грамотності. Розпочато переговори із навчальними закладами сусідніх ОТГ ( Светлана Болобан) для втілення покладених на команду задач національного значення!  
.
Звісно, це відбувається не просто!  Є неймовірна кількість перепон на шляху.  Є нерозуміння важливості збільшення для регіону фінансово спроможних  людей,  які готові  інвестувати у своє рідне місто,  у рідний край!  
Але все це лише перша сторінка великого розділу в історії України -  ФІНАНСОВОЇ ГРАМОТНОСТІ НАСЕЛЕННЯ,  яку ми пишемо  щоденно на зло кризам та коронавірусам!  #Ми_змінюємо_країну
.
P. S. На фото ми із Сергей Ивагло - президентом Всеукраїнської ГО "Діловий клуб" Партнер " на зустрічі із планування діяльності Білоцерківського  регіону

... Далі буде...

Прикрепленные рисунки:

Поведал мируMCF@i.ua
предыдущаяследующая
всего комментариев: 0

сортировать комментарии: от первого к последнему, от последнего к первому
самое, самое
 

Создание сайта — студия "Малина", Белая Церковь 2010г.