е-mail:
пароль:

забыли пароль?

регистрация

Чего я боюсь....

...кого нибудь обидеть

... мышей

....пауков

...злых языков

свой вариант...

16.09.2020 20:20

BUNTARKA презентує свій дебютний сингл “Ритми”


Новe ім’я в українській поп-музиці


   Двадцятирічна Валерія Цемко на сцені не новачок – вона співає із п’яти років, проте авторську музику наважилась презентувати лише зараз.

Цитата
“Скільки я себе пам’ятаю мені казали, що сцена не для мене. Що це жорстокий світ із великою конкуренцією і потрапити до нього означає втратити себе назавжди. Багато років я боялася навіть наважитись розказати кому-небудь про свою мрію, але зараз, зробивши перший крок назустріч невідомому, я відчуваю себе неймовірно щасливою”
, – ділиться враженнями BUNTARKA.
Перший трек молодої співачки – романтична балада про закоханість, чарівну та казкову. Закоханість у людину, у музику, у життя.
Цитата
“Про що може писати юна дівчина? Ну звісно ж про любов! Я чудово пам’ятаю день, коли написала цей трек – це був літній вечір, я була романтично замріяна і на заході сонця мені в голову прийшли ці рядки. Це, мабуть, найатмосферніша пісня з усього матеріалу, тому заявити про себе я хочу саме нею”,
– розповідає Валерія.

Ритми – перший сингл із дебютного ЕР співачки. Вже незабаром BUNTARKA обіцяє презентувати нові композиції та повноформатний альбом.
Цитата
“Я дуже довго йшла до того, аби займатися музикою, яку я люблю більш за все у житті. І тепер зупинятися не збираюсь аж допоки про мене не дізнаються в усьому світі”,
– запевняє артистка.

На стрімінгових платформах трек з'явиться 23 вересня.

Поведал мируMCF@i.ua
предыдущаяследующая
всего комментариев: 0

сортировать комментарии: от первого к последнему, от последнего к первому
самое, самое
 

Создание сайта — студия "Малина", Белая Церковь 2010г.