е-mail:
пароль:

забыли пароль?

регистрация

Чего я боюсь....

...кого нибудь обидеть

... мышей

....пауков

...злых языков

свой вариант...

06.04.2021 19:16

Як оподаткування дохід фізичної особи


від продажу продукції, вирощеної на власній земельній ділянці?


Головне управління ДПС у Київській області  інформує, що до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включаються доходи, отримані від продажу власної сільськогосподарської продукції, що вирощена, зібрана, виготовлена, вироблена, оброблена та/або перероблена безпосередньо фізичною особою на земельних ділянках, наданих їй у розмірах, встановлених Земельним кодексом України для ведення, зокрема:
- садівництва та/або для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки) та/або для індивідуального дачного будівництва. Якщо власник сільськогосподарської продукції має ще земельні частки (паї), виділені в натурі (на місцевості), але не використовує їх (здає в оренду або обслуговує), отримані ним доходи від продажу сільськогосподарської продукції не включаються до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу;
- особистого селянського господарства та/або земельні частки (паї), виділені в натурі (на місцевості), сукупний розмір яких не перевищує 2 гектари.
При цьому розмір вищезазначених земельних ділянок та розмір виділених в натурі (на місцевості) земельних часток (паїв), які не використовуються (здаються в оренду, обслуговуються), не враховується.
Якщо розмір зазначених земельних ділянок, перевищує 2 гектари, дохід від продажу сільськогосподарської продукції підлягає оподаткуванню на загальних підставах (п.п. 165.1.24 п. 165.1 ст. 165 ПКУ).
Якщо розмір земельних ділянок перевищує 2 гектари, дохід від продажу сільськогосподарської продукції підлягає оподаткуванню на загальних підставах.
Платник податків зобов’язаний включити суму таких доходів до загального річного оподатковуваного доходу та подати  річну податкову декларацію про майновий стан і доходи та сплатити податок з таких доходів  за ставкою 18% та військовий збір за ставкою 1,5%.
Податкова декларація  за 2020 рік подається до 01 травня 2021 року.
Підставою для не включення до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника  доходів, отриманих від продажу власної сільськогосподарської продукції,  є наявність у такої фізичної особи довідки за формою № 3-ДФ, яка видається сільською, селищною, міською радою або радою об’єднаних територіальних громад за місцем  проживання платника податку протягом п’яти робочих днів з дня отримання радою письмової заяви про видачу такої довідки. Оригінал довідки зберігається у власника сільськогосподарської продукції протягом строку позовної давності з дати закінчення дії такої довідки.
ГУ ДПС у Київській області

Поведал мируMCF@i.ua
предыдущаяследующая
всего комментариев: 0

сортировать комментарии: от первого к последнему, от последнего к первому
самое, самое
 Создание сайта — студия "Малина", Белая Церковь 2010г.