е-mail:
пароль:

забыли пароль?

регистрация

И кто презиДент?

свой вариант...

что я с этого буду иметь....

а оно мне надо...

29.04.2021 19:59

Становлення партнерських відносин держави та бізнесу – справа, що на часі,


- Олена Виноградова

Цитата

«Становлення партнерських відносин держави та бізнесу – справа, що на часі: докладаючи зусилля, підтримуючи конструктивний діалог, домовляючись про партнерство та ділячись власними можливостями можливо досягти взаємодії для посилення кожного»


– зазначила Олена Виноградова, начальник ГУ ДПС у Київській області, відкриваючи 29.04.2021 онлайн конференцію, організовану за сприяння Європейської Бізнес Асоціації.
Незважаючи на непрості реалії сьогодення, зумовлені зокрема карантинними обмеженнями, робота у напрямку співпраці, взаємодії між державними органами, підприємництвом та суспільством триває.
ГУ ДПС у Київській області як завжди налаштоване на діалог, надання відповідей на насущні, непрості питання, що сьогодні постають перед бізнесом у тому числі і у процесі адаптації до новацій податкового законодавства.
Крім фахівців ГУ ДПС у Київській області та представників Європейської Бізнес Асоціації до зустрічі, долучились і податківці ГУ ДПС у м. Києві на чолі із керівником Златою Лагутіною.
Лейтмотивом конференції цього разу стало вирішення актуальних для бізнес-спільноти питань, пов’язаних із особливостями застосуванням реєстраторів розрахункових операцій, перспективами використання програмних реєстраторів розрахункових операцій, підтвердження дійсності фінансових операцій електронними розрахунковими документами тощо.


ГУ ДПС у Київській області

автор пожелал остаться неизвестным
предыдущаяследующая
всего комментариев: 0

сортировать комментарии: от первого к последнему, от последнего к первому
самое, самое
 Создание сайта — студия "Малина", Белая Церковь 2010г.