е-mail:
пароль:

забыли пароль?

регистрация

И кто презиДент?

свой вариант...

что я с этого буду иметь....

а оно мне надо...

08.06.2021 21:01

Mайже 242 млн. гривень акцизного податку -


отримали бюджети громад Київщини


Динаміка приросту надходжень акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів до відповідного періоду 2020 року зросла на 25%.

Як повідомив заступник начальника ГУ ДПС у Київській області Олександр Загорський, платники Київщини додатково спрямували до місцевих скарбниць 48,5 млн. гривень акцизного податку.

У травні поточного року надходження акцизного податку з вироблених в Україні товарів склали 710,5 тис. гривень, що на 34% більше у порівнянні з травнем минулого року (+ 180 тис.гривень).

Надходження акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів до місцевого бюджету склали майже 52 млн. гривень, що на 27% більше минулорічного показника (+ 11 млн.гривень). До спеціального фонду спрямовано акцизного податку на загальну суму 597,1 тис. гривень.

Цитата
«Зважаючи на те, що акцизний податок виступає важливим джерелом фінансових надходжень до бюджетів регіону, фахівцями податкової служби постійно здійснюється контроль за виробництвом та обігом підакцизних товарів та вживаються з упередження порушень законодавства»
,- зазначив Олександр Загорський.

ГУ ДПС у Київській області

автор пожелал остаться неизвестным
предыдущаяследующая
всего комментариев: 0

сортировать комментарии: от первого к последнему, от последнего к первому
самое, самое
 

Создание сайта — студия "Малина", Белая Церковь 2010г.