е-mail:
пароль:

забыли пароль?

регистрация

И кто презиДент?

свой вариант...

что я с этого буду иметь....

а оно мне надо...22.06.2021 18:58

..валіза картриджів для електронних сигарет


вилучили Київські митники

630 пачок картриджів для електронних сигарет JUUL з різними смаками ввозив на територію України в дорожній валізі наш співвітчизник, який повертався  через аеропорт «Бориспіль» авіарейсом з ОАЕ.
Для проходження митного контролю чоловік сам обрав спрощену систему «зелений коридор», чим засвідчив, що не має предметів, обов’язкових до декларування та за ввезення яких потрібно сплатити митні платежі.
Громадянин за роз’ясненнями митних правил з приводу декларування товару до митників не звертався, митної декларації не заповнював.
Таким чином, не задекларувавши письмово дорогий товар, авіапасажир порушив встановлений на «зеленому коридорі» порядок проходження митного контролю.
Київською митницею  за даним фактом складено протокол про порушення митних правил за ст. 471 Митного кодексу України, санкціями якої передбачено накладення на порушника штрафу у розмірі ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Картриджі  JUUL вилучено до винесення судом рішення у справі.
Відповідно до інформації з інтернет-магазинів, вартість однієї пачки картриджів даного виробника становить до 450 грн. З огляду на наявну у пасажира кількість пачок, загальна вартість товару значно перевищує сумарну фактурну вартість в 1000 євро, встановлену Митним кодексом на «зеленому коридорі» для авіаційних пунктів пропуску.

Прикрепленные рисунки:

Поведал мируMCF@i.ua
предыдущаяследующая
всего комментариев: 0

сортировать комментарии: от первого к последнему, от последнего к первому
самое, самое
 

Создание сайта — студия "Малина", Белая Церковь 2010г.