е-mail:
пароль:

забыли пароль?

регистрация

Платить за новые счета по комуналке....

Буду платить

Отказываюсь платить

А где работа?

С "чего" платить

Свой вариант









26.06.2021 20:48

Операція «Урожай»


Співпраця з органами місцевого самоврядування Білоцерківського району


Днями, під час наради у голови Білоцерківської районної державної адміністрації підвели попередні підсумки проведених спільних заходів по операції «Урожай-2021».
Начальниця Білоцерківського відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування фізичних осіб ГУ ДПС у Київській області Оксана Чустіль зазначила, що за січень-червень поточного року, в результаті проведеної роботи вже подано 2225 декларації про майновий стан і доходи за 2020 рік на загальну суму доходу 9,1 млн. грн., самостійно нараховані податкові зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб становлять 1,6 млн. грн. та з військового збору - 138,10тис. грн.
У свою чергу, начальниця Білоцерківського відділу камеральних перевірок управління з питань виявлення та опрацювання податкових ризиків  Ольга Шульга ознайомила присутніх із результатами звітності сільськогосподарських товаровиробників 4 групи єдиного податку, яких налічується станом на 01.01.2021 року по Білоцерківському району - 478 платників. Згідно відомостей про наявність земельних ділянок платниками використовується в господарській діяльності 371663,917 га землі. Річні нарахування на 2021 рік єдиного податку 4 групи становлять 117.8 млн. грн.. та вже сплачено станом на 16.06.2021 року – 18,5 млн. грн.
Наостанок, учасники наради обговорили низку проблемних питань щодо забезпечення наповнення бюджету району та ухвалили проведення  спільних заходів по відпрацюванню підприємств – боржників та суб’єктів господарювання, які мінімізують виплати заробітних плат.

Прикрепленные рисунки:

автор пожелал остаться неизвестным
предыдущаяследующая
всего комментариев: 0

сортировать комментарии: от первого к последнему, от последнего к первому
самое, самое
 









Создание сайта — студия "Малина", Белая Церковь 2010г.