е-mail:
пароль:

забыли пароль?

регистрация

И кто презиДент?

свой вариант...

что я с этого буду иметь....

а оно мне надо...11.10.2021 21:16

Які продукти їсти восени, щоб не захворіти


Кропива Доставка Продуктів Біла Церква


Восени імунітет людини зазвичай падає, тому що організму не вистачає вітамінів і поживних речовин.  Але для того, щоб підтримувати свій імунітет в нормі, достатньо доповнити свій раціон правильними продуктами.
👉Червона риба багата на вітаміни D, A, E, а також білки і омега-3. 🐟До того ж червона риба дуже легко засвоюється організмом і покращує роботу мозку.
👉Цитрусові є незамінним джерелом вітаміну С. А він, в свою чергу, зміцнює імунітет людини. 🍋Окрім того цитрусові піднімають настрій, а гарний настрій – запорука міцного здоров’я.
👉Морква багата бета-каротином, який сприяє росту і розвитку клітин імунної системи, допомагає нейтралізувати токсини.🥕
👉Мигдаль допомагає боротися з вірусами і бактеріями за рахунок зміцнення кліткових мембран. Так що, цей горішок знижує шанси підхопити застуду.
👉Імбир має у своєму складі більше десяти антивірусних речовин, відмінно зігріває організм, підтримує тепловий баланс, чинить потогінну дію і виводить токсини з організму.
👉Гіркий шоколад допомагає тримати в тонусі серцеві м’язи і використовується в лікуванні бронхологічних захворювань. 🍫 Однак з цим продуктом треба бути обережним.
👉Прянощі – це природні біологічно активні добавки, що здатні зробити нашу їжу цілющою.
Такі прянощі, як куркума, лавровий лист, кориця, орегано, зелень петрушки та кропу мають протизапальну дію і допомагають прикрасити будь-яку страву.
Всі ці продукти Ви з легкістю можете замовити на сайті  https://kropiva.shop

Поведал мируMCF@i.ua
предыдущаяследующая
всего комментариев: 0

сортировать комментарии: от первого к последнему, от последнего к первому
самое, самое
 

Создание сайта — студия "Малина", Белая Церковь 2010г.